Kokteilis
Baudi

Zināmi visi Eirovīzijas konkursa finālisti: “Carousel” dziesma patikusi daudziem profesionāļiem0


Grupa “Carousel” aizvadījusi ģenerālmēģinājumu pirms šī vakara atlases
Grupa “Carousel” aizvadījusi ģenerālmēģinājumu pirms šī vakara atlases
Foto: Aleksandra Volk

16. maija vakarā Telavivā noslēdzās 64. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, un kļuva zināms, ka Latvijas pārstāvji “Carousel” ar dziesmu “That Night” finālā nav iekļuvuši. Tiesības uzstāties Eirovīzijas finālā šajā pusfinālā izcīnīja Ziemeļmaķedonija, Nīderlande, Albānija, Zviedrija, Krievija, Azarebaidžāna, Dānija, Norvēģija, Šveice un Malta.

Latvijas priekšnesuma radošie režisori Renijs Miro un Filips Adamo atzina, ka grupa sevi uz skatuves parādījusi pārliecinoši un no tehniskā viedokļa priekšnesums izdevies kā iecerēts. Arī Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska apstiprina, ka “Carousel” gatavošanās konkursam Izraēlā noritējusi labi un kopumā delegācija ir apmierināta ar paveikto – dziesma no daudziem mūzikas profesionāļiem ir saņēmusi atzinību par izjusto un autentisko izpildījumu.

Atgādināsim, ka pirmajā pusfinālā tiesības piedalīties finālā izcīnīja Grieķija, Baltkrievija, Serbija, Kipra, Igaunija, Čehija, Austrālija, Islande, Sanmarino un Slovēnija. Abos konkursa pusfinālos dziesmu vērtējumu veidoja starptautiskas žūrijas un skatītāju balsojuma kopvērtējums, taču tikai īsi pēc fināla tiks atklāts, cik punktu žūrija piešķīrusi katrai dalībvalstij.

Grupa “Carousel” pateicas visiem par izrādīto atbalstu un turpinās sekot konkursa norisei skatītāju rindās. Latvijas delegācija atgriezīsies Rīgā svētdien, 19. maijā.

Grupa “Carousel” izpilda dziesmu “That Night” Telavivā otrajā pusfinālā:

LA.lv