Kokteilis
Stilo

Zīmola COS 2019. gada pavasara-vasaras kampaņas fotosesija tapusi skaistā vietā Grieķijā0

Foto: kolāža kookteilis.lv

COS ar aizrautību piedāvā 2019. gada pavasara-vasaras kampaņu, ko fotogrāfs Marks Bortviks (Mark Borthwick) iemūžinājis skaistā fotosesijā. Uzņemtajos fotoattēlos dominē atsvaidzinoši nepiespiesta elegance, ko lieliski parāda modeļi Konija Valēze (Connie Valese) un Tilo Millers (Thilo Muller) Hannesa Hetas (Hannes Hetta) stailingā.

Foto: kolāža kokteilis.lv

Kolekcijas apģērbi rezonē ar ūdens kustību, plūdumu un gaisa vieglumu, veidojot nevainojamu sinerģiju ar gleznaino Plastira ezera apkārtni un Bortvika minimālisma stilu, kurā izpaužas krāsām piesātināta estētika un ēterisks gaisīgums.

Foto: kolāža kokteilis.lv

Atveidojot dabu, silueti mainās fotosesijas gaitā, parādot dabas elementu mainīgumu un nepastāvību – no vējainuma līdz nekustīgumam, no necaurredzami tumša līdz caurspīdīgam. Dizaina centrā ir audumu faktūras un īpašības: spīdīgi un caurspīdīgi ripstop materiāli, ko iedvesmojuši gaismas atspulgi, kamēr vieglais muarē audums atspoguļo plūsmu un mainību.

Foto: kolāža kokteilis.lv

Apģērbos dominē negaidīta, tematiska krāsu palete. Zilo toņu spektru – no debesu zila līdz okeāna tumši zilajam, no indigo zilganvioletā līdz pusnakts zilganmelnajam – papildina nomierinoši balti, gaiši dzelteni un pelēcīgi toņi, kas atbalsojas tumšākās nokrāsās – viršu violetajā, vētrainu debesu pelēkajā, Bordo tumši sarkanajā un piesātināti brūnajā.

Foto:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: spēkavīrs, fitnesa treneris Raivis Vidzis kļuvis par dēliņa tēti
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skatītāju iemīļotās filmu un TV seriālu aktrises Anastastijas Zavorotņukas stāvoklis ļoti smags: ārsti vairs nevar cīnīties ar šo vēža formu
10 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
10 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Pašvaldības grib piespiest valdību sarunāties
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Valdības lēmumu dēļ Rīgas dome budžetā zaudēs 116,6 miljonus eiro
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Paziņo datus, cik valsts pārvaldē likvidētas amata vietas un cik ietaupīts
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Tūrisma firmas “Prieks tūre” klienti saņems kompensācijas
46 minūtes
LA
LA.LV
Sports
“Knicks” jaunais talants visvairāk vēlas “iedankot” pāri Porziņģim
54 minūtes