Jau krietnu laiku apkārt skandinātie Ziemassvētki beidzot klāt – pēdējais laiks domāt par apsveikumem radiem un draugiem. Viens no veidiem, kā to izdarīt īpaši personiskā veidā: noformēt to ar jauku ģimenes fotogrāfiju, kā to jau vairākus gadus pēc kārtas dara Princis Viljams un Keita Midltone.

Ja vēlies sekot viņu piemēram, dari tā!

1.Karaliskais pāris un viņu divi bērni šogad pozē zilas krāsas toņos – tie ir saskaņoti, bet ne pārmērīgi, pievērsta uzmanība, lai nianses atšķirtos.

The Duke and Duchess of Cambridge are pleased to share a new photograph of their family. The image features on Their Royal Highnesses’ Christmas card this year. The photograph shows The Duke and Duchess of Cambridge with their two children at Kensington Palace. It was taken earlier this year by @chrisjacksongetty Their Royal Highnesses have also announced this morning that Princess Charlotte will attend the Willcocks Nursery School in London from January 2018. The Willcocks Nursery School has said: “We are delighted that The Duke and Duchess of Cambridge have chosen the Willcocks Nursery School for Princess Charlotte. We look forward to welcoming Charlotte to our nursery in January.”

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

2.Personīgāku attieksmi piešķir dalīšanās kādos ģimenei svarīgos jaunumos, hercogam un hercogienei tā ir ziņa, ka mazā Šarlote janvārī sāks apmeklēt pirmsskolu.

3.Ļauj vaļu fantāzijai – katru gadu izdomā ko jaunu. Ja 2017. gada foto ir nopietns “uzstādījums”, 2016. gadā ģimene dalījās ar momentuzņēmumu no brauciena uz Kanādu.

4.Apsveikuma kartiņai nav jābūt pārsmalcinātai – karaliskais pāris izvēlējies vienkāršu baltu fonu. Un ar to pietiek, ja vien sirdī neesi dekorators!

Vai tev patīk šī ideja?

Jā!
Nē!