Beidzot jūtam īstu ziemas pieskārienu, tāpēc jo īpaši priecē, ka modes likumdevēji vienā balsī iesaka: nesalstiet, meitenes, bet ietinieties siltos, mīlīgos un košos apģērbos. Tā tu izskatīsies stilīgi pat skarbākajā putenī! Iesakām 12 īpaši modernus š;īs sezonas apģērbus un aksesuārus.

1. Adītas cepures

1511295232_1
Siltais aksesuārs numur viens, bez kura neiztiek neviena ziemas sezonas mode. Vismaz mūsu platuma grādos. Modeļi ir ārkārtīgi daudzveidīgi, bet priekšplānā izvirzījušies raupji, pamanāmi adījumi un dziļas, piesātinātas krāsas. Šādas cepures sader ar jebkurām virsdrēbēm.

2. Aitādas kažociņi

1511295228_2
Plikādas kažociņš ir vēl modernāks nekā savulaik dāmu iekārotie kažoki, kas, jāatzīst, pamazām atstāj modes skatuvi un saglabā vairāk stingri klasisku un nostaļģiski noskaņotu vecākās paaudzes sieviešu uzmanību. Toties plikādas puskažociņš ir gan ļoti silts, gan varen ērts un ļoti stilīgs! Kalpos ne vienu vien sezonu, tāpēc šis ieguldījums noteikti ir tā vērts!

3. Koši mākslīgās ādas kažociņi

1511295190_3
Senā, klasiskā kažoku mode ir pārvērtusies līdz nepazīšanai. Klasiskie toņi paliek elegantā vecuma sieviešu rīcībā, bet jaunākas meitenes izvēlas mākslīgās ādas kažociņus trakos toņos. Jautri un skaisti izceļas uz baltā sniega fona!

4. Apmetņi

1511295165_4
Siltināts apmetņa stila mētelis ir Parīzes modes klasika. Šis apģērbs ir samērā universāls, tāpēc var kļūt par iederīgu jebkura komplekta sastāvdaļu. Apmetnis vislabāk izskatās klasiskās bēša, melnās, tumši zilās, gaiši brūnās un sarkanās krāsas niansēs. Dažus modeļus var papildināt mākslīgās ādas apkakle vai kapuce, kas kalpo kā eleganta detaļa un labi piestāv arī augstpapēžu zābakiem.

5. Pārlieli adīti svīteri

1511295253_5
Ērts, pārliels svīteris, kurā var silti ietīties, katru gadu tiek minēts starp ziemas topa lietām. Šajā sezonā dizaineri iesaka košus, atmiņā paliekošus džemperus, kas kļūst par tēla akcentu. Lielas apkakles, garas piedurknes un masīva plecu daļa. Lieliski izskatās kopā ar jebkurām biksēm, šaurām kleitām un, protams, botfortiem.

6. Golfa zeķes

1511295230_6
Ērtas un elegantas golfa zeķes ir lieliska alternatīva parastām zeķēm. Samērā viegli kombinējamas ar lielāko daļu citu garderobes elementu visdažādākajās tekstūrās, krāsās un siluetos. Golfa zeķes īpaši labi kombinēt ar zābakiem, var vilkt arī kopā ar zeķbiksēm. Turklāt kājas vienmēr būs siltas!

7. Milzu šalles

1511295215_7
Omulīgs un silts aksesuārs – pilnīgi obligāta šīs ziemas modes lieta. Spilgts un interesants akcents jebkuram tēlam, kas tevi izcels pelēkajā ikdienas ļaužu pūlī. Lielo šalli var pieskaņot jebkurām virsdrēbēm un aksesuāriem – mēteli, brīvu džemperi, kardiganu vai ādas jaku.

8. Tuneļšalles

1511295197_8
Moderns un aukstajā laikā neaizstājams aksesuārs. Tuneļšalles galvenā priekšrocība ir tās daudzveidīgajā izmantošanā – to var savīt dažādos veidos un pat pārvērst par cepuri vai vesti: to var ātri un nevērīgi apmest ap kaklu, rūpīgi sakārtot ap pleciem vai savīt mezglā. Modernas ir arī īsākas kapučveida šallītes, kuras var uzmest uz pleciem kā lielu apkakli.

9. Adītas kleitas

1511295178_9
Adīta kleita ir īsts sezonas hits. Paši aktuālākie ir brīvi un vijīgi silueti, kas droši konkurē ar tradicionālajām kleitām un piešķir modernas sievietes garderobei mūsdienīgus akcentus. Un vēl – tās, protams, ir ļoti siltas un mīlīgas! Ideālam tēlam izvēlies kvalitatīvus materiālus un dziļas, piesātinātas vai, tieši pretēji, maigas pasteļkrāsas.

10. Bītlenes

1511295184_10
Džemperītis ar augstu apkakli vai tā dēvētā bītlene nav vienkārši moderns ziemas sezonas apģērbs. Praktiski jebkurā tērpa komplektā tai var būt galvenā loma vai izteiksmīga “otrā plāna partija”. Šo ērto apģērbu vari brīvi kombinēt ar visdažādākajiem svārkiem un biksēm. Turklāt vari būt droša, ka kakls vienmēr būs pasargāts no aukstuma!

11. Augsti botforti

1511295222_11
Botforti atzīti par šī rudens stilīgākajiem apaviem un neatdod pozīcijas arī ziemā. Tos var valkāt ar jebkuru tērpu: kapučjaku, garu mēteli, apmetni, kažoku un plikādas kažoku, kā arī garām jakām, minikleitām, midi svārkiem, piegulošiem džinsiem…

12. Ziemas zābaki košās krāsās

1511295206_12
Runā paši par sevi – tiksi pamanīta!