Kokteilis
Apbrīno

Ziema vai vasara – viņi peld: trīs Latvijā atpazīstami vīrieši atklāj, kāpēc viņi to dara0

Publicitātes foto

Trīs Latvijā atpazīstami vīrieši – fitnesa treneris un LTV1 erudīcijas spēles Gudrs, vēl gudrāks vadītājs Kaspars Ozoliņš, bungu pavēlnieks Andžejs Grauds un sportists Kaspars Kambala dalās pieredzē par peldēšanu aukstajos ziemas mēnešos.

Kaspars Ozoliņš peldas pirmdienā


Kaspars žurnālam “Privātā Dzīve” stāsta, ka nu piemājas dīķī peld jau otro gadu. Viņš arī atklāj, ka pēdējo divu gadu laikā slimojis tikai vienreiz, kad bija devies ceļojumā uz Karību salām. Kaspars savā Instagram profilā publicējis foto, kurā atklāj, ka peldēties dodas vienu reizi nedēļā – pirmdienās.


Kaspars žurnālam atklāja, ka šogad uzveicis savas lielākās bailes – peldēšanu zem ūdens. Viņš gan atzīst, ka sajūta bijusi patiešām dīvaina.

Andžejam Graudam patīk auksts ūdens!

 


Andžejs ziemā peld kopā ar ģimeni jau četrus gadus. Savā Instagram profilā viņš raksta: “Pretī labākajām sajūtām pasaulē – peldei, man tik patīkamajā, aukstajā ūdenī. Šoreiz Baltezerā. Godīgi sakot, visa mana ģimene – ieskaitot Sigitu Graudu un bērnus peld visu gadu un īpaši ziemā. Un nu jau vairāk kā 6 gadus neesmu dušā atvēris silto krānu vispār. Iesaku!”

Kaspars Kambala peld ezerā, kur saplūst 7 avoti

 

 

View this post on Instagram

 

Vesalā miesā, vesals gars… #latvia🇱🇻 #100gadespelde #dievssvētīlatviju🇱🇻

A post shared by Kaspars Kambala (@kambalakaspars) on


“Veselā miesā, vesels gars,” tā zem simtgadei veltītās peldes, kas iemūžināta fotogrāfijā, savā Instagram kontā raksta Kaspars Kambala.

 

View this post on Instagram

 

The world is mine… and I luv it… #islandlife #koopspor #fitlife #winterbutsummervibes

A post shared by Kaspars Kambala (@kambalakaspars) on


Kaspars dodas peldēt katru svētdienu, jau divus gadus. Turklāt viņš to dara ne tikai Latvijā, bet ir izpeldējies arī Atlantijas okeānā. Žurnālam “Privātā Dzīve” viņš atklāj, ka katru svētdienu kopā ar citiem roņiem dodas peldēt uz ezeru, kas atrodas Siguldas novadā. Tas ir ezers, kurā saplūstot septiņi avoti. Auksta duša Kasparam palīdzot iegūt tonusu un enerģiju visai dienai, taču, pateicoties peldēm arī ziemā, Kaspars vairs neslimojot.

LA.lv