Kokteilis
Apbrīno

Žanna Dubska: ēdienu, ko ārzemēs dod suņiem, latvieši ar kāru muti apēd paši0

Publicitātes foto

TV3 jauno šovu “Vakariņas četratā” atklāja stiliste Žanna Dubska, modele Diāna Kubasova, aktieris Māris Bezmers un ezotēriķis Uģis Kuģis. Šova dalībnieki žurnālam “Privātā Dzīve” atklāja šova aizkulises par stilistes Žannas Dubskas kaprīzēm.

Izrādās, šovs sācies ar krasu pavērsienu, jo stiliste Žanna nokaitinājusi pārējos šova dalībniekus un arī skatītājus.

Šova laikā Žanna demonstratīvi atteikusies ēst ēdienus, kuru pagatavošanā izmantota gaļa, zivis, olas, piens, krējums, ķiploki un sīpoli.
Par Žannas savādo izturēšanos portālā Twitter izteikusies arī dziedātāja Marta Kukarāne.


Arī raidījuma dalībniece Diāna Kubasova bijusi izbrīnīta. Viņa žurnālam “Privātā Dzīve” atklāj, ka stiliste vienā raidījumā kategoriski atteikusies no piena un glutēnu saturošiem produktiem, taču nākošajā ēdusi un slavējusi gan piena, gan glutēnu saturošus produktus un arī gaļu.

 

View this post on Instagram

 

Šovakar pl 17.50 @tv3 manā “Mīlestības virtuvē” es aicinu skaisto @dianakubasova, humoristisko @marisbezmers un apbrīnojamo @ugis.kugis. Es iedošu idejas mūsdienīgu viesu pieņemšana, parādīšu kā es dzīvoju un sākšu jaunu improvizātora karjēru. Portālā @tvplay raidījumu var noskatīties jebkurā laikā. Skataties! Хотите посмотреть как я живу? Сегодня в 17.50 на канале TV 3 я принимаю у себя красавицу Диану Кубаcову, актера Мариса Безмерса и кришноита Угиса Кугиса. Ух, авантюра! Я начну новую карьеру импровизатора и подкину вам несколько идей для современного званого ужина Тв-шоу можно посмотреть в любое время по @tvplay #vakariņasčetratā #mīlestībasvirtuve #zannadubska #званыйужин #твшоу #кухнялюбви

A post shared by Zanna Dubska/Жанна Дубска (@zannadubska) on


“Viesus es uzņēmu pirmā, nebiju brīdināta par Žannas alerģijām. Manuprāt, tā ir vienkārši kaprīze – vienu dienu grib to, otru dienu citu. Viņa ir atšķirīga un kaprīza, bet tieši tādēļ viņa ir tik spilgta personība,” žurnālam atklāja Diāna.


Pati Žanna teikusi, ka novērojusi Latvijas ēšanas un ciemos došanās paradumus, turklāt secinājusi, ka došanās ciemos vienmēr nozīmē kārtīgi pieēsties. Turklāt svinībām sagatavotais ēdiens vienmēr paliek pāri un pēc tām saimnieki ēdienu dod līdzi ņemšanai ciemiņiem uz mājām.

 

View this post on Instagram

 

Slēdz iekšā TV3 un vakariņo kopā ar slavenībām šovā “Vakariņas četratā”! 🍴#vakariņasčetratā

A post shared by TV3 (@tv3_latvia) on


“Ārzemēs to sauc par doggy bag – pārpalikumiem, kas tiek iedots līdzi suņiem. Ēdienu, ko ārzemēs dod suņiem, latvieši kāru muti apēd paši,” žurnālam “Privātā Dzīve” klāstīja Žanna.

Video:

LA.lv