Kokteilis
Stilo

Žaklīnas Kenedijas 10 skaistuma noslēpumi0

Apbrīnojama sieviete ar apbrīnojamu iekšējo un ārējo skaistumu. Palūkosimies, kādi bija viņas 10 pamata “likumi” par skaistuma noslēpumiem!

1. Nebaidieties izcelties pūlī

Leģendārā ASV pirmā lēdija Žaklīna Kenedija ne velti atzīta par stila ikonu un vienu no visu laiku elegantākajām sievietēm. Der ieklausīties arī viņas atziņās par to, kā vienmēr izskatīties žilbinoši un justies pārliecinātai par sevi. Nelīdzināšanos citiem viņa pielīdzināja elegancei un izsmalcinātībai. Tieši viņai visi centās līdzināties, uzskatot viņu par stila ikonu. Un viņai neviens nepalīdzēja, viņa vienkārši nelaida nevienu sev tuvumā, visu izvēlējās pati!

2. Strikti nodaliet apģērbu – “mans” un “ne–mans”

Viņa nekad nevalkāja apģērbu, kas viņai nepiestāv, piemēram, kleitas ar dziļu izgriezumu vai smalku rakstu. Viņa izvēlējās viena toņa tērpus ar lielām detaļām – pogām, brošu vai lakatu. Žaklīna uzskatīja, ka tāds tērps nekad neiziet no modes.

3. Izmetiet visu, kas jums nepiestāv

Viņa bez šaubīšanās izmeta laukā visu, kas viņai nepatika, vienalga – vai tā bija negaršīga zupa vai briljanta auskari. Viņa teica: kam jums vajadzīga lieta, kas nespēj jūsu māju padarīt skaistāku?

4. Atkārtoti velciet to, kas labi izskatās


Žaklīna nebaidījās atkārtoties. Ja kāda blūze, kleita vai kurpes viņai derēja un pašai patika, viņa tās vilka atkārtoti. Iegādājoties šādu lietu, viņa varēja nopirkt visus esošos krāsu risinājumus.

5. Allaž atjaunojiet savu garderobi

Iecienīto dizaineru jaunumi Žaklīnas garderobē allaž parādījās agrāk, nekā tie sasniedza veikalus. Tas bija abpusēji izdevīgi. Tiklīdz Žaklīnai uzradās kāds jaunums, acumirklī visas amerikāņu modes dāmas steidza pasūtīt sev tādu pašu tērpu. Tieši tāpēc Žaklīna vienkārši bija spiesta nemitīgi mainīt savu tēlu.

6. Maskējiet savus kaitīgos ieradumus

Žaklīna dažādos laikposmos izsmēķējusi no vienas līdz trim paciņām cigarešu dienā, taču faktiski nav izdevies viņu pieķert šajā nodarbē. Viņa to allaž darīja absolūtā vienatnē, bērni par to pat nenojauta. Raugi, īstenām lēdijām taču jābūt ideālām!

7. Nepārspīlējiet ar dārglietām

Žaklīna dārglietas valkāja tikai tad, kad to neizbēgami pieprasīja konkrētais gadījums. Neskatoties uz to, ka vīri un oficiālie Baltā nama viesi viņai allaž dāvināja ekskluzīvas rotaslietas, viņa tās uzvilka tikai ļoti retos gadījumos, apgalvojot, ka publiskiem cilvēkiem nepiestāv plātīšanās ar bagātību.

8. Atļaujieties nelielas vājības

Tādām esot jābūt katrai sievietei, vienalga – vai tās ir smaržas vai iecienīti veikali. Žaklīna cienīja Giorgio Armani, Carolina Herrera un tamlīdzīgus zīmolus. Un tie savukārt ļoti mīlēja viņu. Arī smaržas ātri vien izzuda no veikalu plauktiem, ja tās bija ievērojusi un iegādājusies Žaklīna.

9. Nebaidieties komplektēt

Saistītie raksti


Žaklīnai patika kombinēt apģērbu. Viņa, piemēram, varēja uzvilkt dizainera bikses un parastu sporta kreklu. Dizaineri par to bija nikni, bet viņa tikai pasmējās: “Kurš gan cits, ja ne es, spēs lauzt jūsu stereotipus?”

10. Iemīliet šampanieti

Faktiski visu mūžu Žaklīna saglabāja teju vai ideālu ārējo izskatu. Izskaidrojums esot vienkāršs, raugi, sekmīgas plastiskās operācijas plus periodiska sevis pamocīšana ar savdabīgu badošanos. Piemēram, dažkārt viņa diennakts laikā “apēda” tikai vienas šampanieša pudeles saturu, tādā veidā tajā pašā dienā atbrīvojoties no diviem kilogramiem svara. Turklāt vēl arī labs garastāvoklis. Tuviniekiem viņa paudusi, ka patiesībā tas tad arī esot galvenais un vienīgais viņas ārējās pievilcības noslēpums.

LA.lv