Kokteilis
Stilo

“X-faktora” slavenību stils: spoži uz skatuves, pieticīgi – ballītē1

Foto – Karīna Miezāja

Svētdien, īsi pirms pusnakts, noslēdzās pasaulslavenā šova “X Faktors” pirmā sezona Latvijā. Ļoti sīvā cīņā par uzvaru cīnījās Arturs Gruzdiņš no Rūjienes, kuru aizkulisēs atbalstīja ģimene kuplā lokā, Līga Rīdere – veterinārārste no Cēsīm, kuru atbalstīt bija ieradies vīrs un Adriana Miglāne no Bauskas.

Nokaitēta atmosfēra un bārda, kas padarīja slavenu
Skatītāju zālē, kas visu trīs finālistu uzstāšanos baudīja “dzīvajā”, varēja just ārkārtīgi nokaitētu atmosfēru – cīņa par galveno balvu, 10 tūkstošu eiro naudas balvu ar mūzikas ierakstu studiju, nav tomēr nekāda joka lieta. Absolūti neviltotas bija skatītāju simpātijas pret puisi ar bārdu, kurš, kā smējās Arturs pats, kļuvis pazīstams bārdas un mazdruscīt – arī talanta dēļ.

FOTO: Skatuves tērpos jūtams atbilstošs spožums, pieskaņojoties skaņdarba stilistikai – no glamūrīga līdz roķīgam.

Īsi pirms lielā fināla tapa zināms, ka pēc skatītāju balsojuma no tālākās cīņas par pirmo vietu izstājas visjaunākā dalībniece – Adriana Miglāne no Bauskas, tādējādi iegūstot 3.vietu Latvijas “X Faktorā”.

VIDEO: Kā tapa skatuves grims

“Noticēju, ka esmu dziedātāja”
Bet veterinārārste no Cēsim, kura uz šova pirmo atlasi ieradās vēl gaidot bērniņu, uz skatuves stāvot sacīja, ka beidzot viņa pati ir noticējusi sev, ka ir dziedātāja. Interesanti, ka tieši Līga, kas ikdienā veic tik atbildīgo veterinārārsta darbu, pirms katras uzstāšanās ārkārtīgi koncentrējās un, šķiet, cīnījās ar milzu lielu uztraukumu. Neraugoties uz to, tieši Līgas izpildītie skaņdarbi šova beidzamajā kārtā bija visemocionālākie un saviļņojošākie.

Tiešraidē uzzinot uzvarētāju, gan uz skatuves, gan skatītāju rindās uzsprāga absolūta emociju gamma – no atvieglojuma, no prieka un vilšanās asarām līdz pat absolūtai sajūsmai. Bet pāri visam – talants.

Šova “X Faktors” dalībnieki, viņu atbalstītāji, ģimene, draugi, žūrijas locekļi un šova veidotāji devās atzīmēt lielo finālu uz naktsklubu “Just” līdz pat rīta gaismai. Jo viņi to ir nopelnījuši.

Saistītie raksti

FOTO: Ballīte naktsklubā pagāja maksimāli atbrīvotā gaisotnē – skatuves tērpus šova zvaigznes bija nomainījušas uz vienkāršāku, teju ikdienišķu stilu.

LA.lv