Kā noskaidrojis žurnāls “Privātā Dzīve” šova “X Faktors” uzvarētāja Artura Gruzdiņa dzīve drīz pavisam noteikti mainīsies – uz labi pusi: Arturs un viņa līgava Elza jau pēc dažiem mēnešiem kļūs par vecākiem savam pirmdzimtajam mazulim.

Arturs pastāstījis: “Laiks, kad uzzinājām, ka gaidāms mazulis sakrita ar brīdi, kad norisinājās “X Faktors”. Viss labais notika vienlaikus.” Viņš arī atklājis, ka brīdī, kad uzzinājis, ka līgava Elza ir bērniņa gaidībās, esot bijis ļoti priecīgs. “Es tikai to nevienam neafišēju,” viņš norāda, kā arī atklāj, ka mazulis nāks pasaulē šī gada pavasarī, taču pārējo informāciju viņš vēlas paturēt ģimenes lokā.

Savukārt Artura līgava Elza Cīrule atklāja: “Mēs esam kopā jau vairāk nekā četrus gadus. Gan priekos, gan bēdās.”
2016.gada 31.oktobrī Arturs Elzu esot arī bildinājis, bet precējušies abi joprojām nav. Kāpēc tā? “Tas notiks, taču visam vajag laiku un finanses. Precēšanās ir tikai laika jautājums.” tā Arturs.

“X Faktora” uzvarētājs, kurš līdz šim strādāja par operatoru, tagad ikdienā raksta dziesmas. “Baiba Sipeniece- Gavare man nesen ajutāja, vai man vispār normāls darbs ir? Un es atbildēju – nē, pašlaik nav,” smejas Arturs.

Atgādinām, ka uzvarot šovā “X Faktors” Arturam balvā tika dāvināti 10 tūkstoši eiro un ekskluzīvs sadarbības līgums ar Sony Music kompāniju. Taujāts, kur iztērējis naudu, viņš atbild, ka nauda tiek ieguldīta mūzikā. “Ir iecerēts izdarīt noteiktus darbus, un viss virzās uz priekšu. Negribu neko solīt, bet domāju, ka gala rezultāts būs redzams jau šogad.”

Publicitātes foto
Publicitātes foto