Kokteilis
Baudi

“X Faktorā” prognozē divu līderu dueli jeb Diāna Paško pret Klāvu Ozolu0

Publicitātes foto

Bukmeikeri uzskata, ka šova “X Faktors” trešās sezonas 5. nedēļā būs vērojama vēl nepieredzēta cīņa par uzvarētāja pozīciju, jo šobrīd spilgti izceļas divi šova līderi – spēcīgās balss īpašniece Diāna Paško no Aijas Auškāpas komandas un harismātiskais Klāvs Ozols no Marata Ogļezņeva komandas. Abu uzvaras iespējamību bukmeikeri novērtējuši ar ļoti līdzīgiem koeficientiem, proti, 1,54 jeb 65% uzvaras iespējamība Diānai Paško un 1,67 jeb 60% uzvaras iespējamība Klāvam Ozolam, kurš šajā nedēļā sola, ka viņa priekšnesums būšot elektrisks.

“Optibet” bukmeikeri novērojuši interesantu fenomenu – parasti katrā tiešraidē viens no viņiem ir izteiksmīgāks, kamēr otra priekšnesums nav tik spēcīgs. Piemēram, pagājušajā nedēļā žūrija vairāk atzinīgu vārdu veltīja skatītāju balsojuma līderim Klāvam Ozolam, Diānas Paško enerģisko priekšnesumu novērtējot atzinīgi, bet bez īpašas sajūsmas. Tātad pagājušo nedēļu var uzskatīt par Klāva Ozola nedēļu, bet šonedēļ, kad konkursanti dziedās pasaules un pašmāju mūzikas grandu un dīvu dziesmas, paredzams, ka Diānai Paško īpaši varētu palīdzēt gan viņas izteiksmīgā balss, gan arī Aijas Auškāpas 100% iesaiste, neveltot uzmanību citiem konkursantiem, jo Diāna Paško savā grupā “Meitenes vecumā no 16 līdz 25 gadiem” ir palikusi vienīgā pārstāve, pēc tam kad 24. novembra tiešraidē izbalsošanas rūgtumu nācās piedzīvot Annai Kristai Ostrovskai un Elīnai Evelīnai Jansonei.

Diānas Paško uzstāšanās “X Faktorā” 25.novembra raidījumā:

Bukmeikeri ir vienisprātis, ka pēc pārliecinošā Elīnas Gluzunovas priekšnesuma pagājušajā nedēļā, kad dziedātāja izpildīja klasisko un tautā iemīļoto “Kerijas dziesmu”, Reiņa Sējāna komandas pārstāve pašlaik pārliecinoši ierindojas trešajā vietā, minot uz papēžiem līderiem (vai vismaz neļaujot viņiem atslābt ne mirkli). Elīna Gluzunova izpelnījās žūrijas stāvovācijas un nerimstošu sajūsmu zālē. Turklāt Aija Auškāpa paziņoja, ka šīs bijušas ilgākās ovācijas, kādas konkursants jebkad saņēmis šova vēsturē. Elīnas Gluzunovas uzvaras iespējamību dīvu un grandu vakarā bukmeikeri vērtē ar koeficientu 2,22 jeb 45%.

Aizvien pārliecinošāku sniegumu uzrāda arī otrs Reiņa Sējāna komandas dalībnieks Reinis Liepa, kurš patlaban ierindojas skatītāju simpātiju balsojuma trešajā vietā, atpaliekot vienīgi no abiem līderiem – Diānas Paško un Klāva Ozola. Iepriekšējā nedēļā Reinim Liepam diezgan veiksmīgi izdevās uzburt rokkoncerta gaisotni, un viņa uzvaras izredzes piektajā tiešraidē bukmeikeri vērtē ar koeficientu 2,50 jeb 40% iespējamību.

Saistītie raksti

Uz izbalsošanas svītras šajā nedēļā bukmeikeri redz Marata Ogļezņeva komandas pārstāvi Arti Zaķi, kura dziedāšana falsetā 4. nedēļas tiešraidē nepatika ne žūrijai, ne skatītājiem, jo Artim nācās cīnīties par palikšanu šovā, dziedot glābējdziesmu. Arta Zaķa uzvaras izredzes piektajā tiešraidē bukmeikeri novērtējuši vien ar koeficientu 4,00 jeb 25%. Uz izbalsošanas svītras jau atkārtoti varētu nonākt arī Intara Busuļa komandas “Vokālās grupas” pārstāves – duets “Rozes”. “Optibet” bukmeikeru ieskatā, meitenes vēl nav atradušas savu īsto seju kā mākslinieces, tāpēc vērojama diezgan liela mētāšanās starp mūzikas stiliem, žanriem un izpildījuma formām, kas lielu pārliecību nevieš. Dvīņumāsu izredzes uzvarēt dīvu vakarā bukmeikeri vērtē ar koeficientu 4,55 jeb 22%.

1. decembra vakarā varēsim svinēt pirmo Adventi un vienlaikus kanālā “TV 3” vērot, kā konkursanti cenšas iekarot skatītāju un žūrijas sirdis ar pasaulslavenām dziesmām. Tuvojoties finālam, kas notiks 15. decembrī, cīņa ar katru nedēļu kļūst aizvien sīvāka un spraigāka.

LA.LV Aptauja

Kurš no šiem "X Faktora" dalībniekiem ir tavs favorīts? Diāna Paško vai Klāvs Ozols?

  • Diāna Paško
  • Klāvs Ozols
  • Cits variants
  • Man nav favorītu

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
6 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
6 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 25 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām”
11 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Kurucu turpina “svaidīt” no komandas uz komandu
40 minūtes