Kokteilis
Apbrīno

Vitiligo, atļukušas ausis, citplanētieša acis: modeles ar neparastu ārieni0

Foto – Leta/AFP

Iedzimtas ārienes īpatnības un neatbilstība vispārpieņemtiem skaistuma standartiem absolūti netraucē šīm meitenēm būt ļoti veiksmīgām modelēm ar tūkstošiem pielūdzēju un vilinošiem pasaules modes zīmolu piedāvājumiem.

Vinnija Hārlova


Vinnija Hārlova piedzima ar reto vitiligo slimību – ādas pigmentācijas traucējumiem. Kādam šādas raibas ādas dēļ būtu milzīgi kompleksi un viņš mēģinātu savas „nepilnības” slēpt zem daudzu apģērbu kārtām. Kāds cits, bet tikai ne Vinnija Hārlova. Modelei patīk demonstrēt savu augumu bikini un atklātos tērpos, viņa piedalās drosmīgās fotosesijās un kļūst arvien populārāka. Dizaineri labprāt slēdz ar viņu līgumus un piedāvā piedalīties modes skatēs.

Laura O’Greidija


Īru modeli Lauru O’Greidiju ar elfa ārieni un acīm jūras viļņu krāsā bērnībā nepārtraukti ķircināja par viņas pārāk atļukušajām ausīm. Galarezultātā lutausība pievērsa modes mākslinieku uzmanību, kuri šo Lauras īpatnību uzskata par ļoti efektīgu un mēģina to akcentēt gan fotosesijās, gan modes skatēs. Tiesa, pati O’Greidija nebūt nav sajūsmā par pašas ausīm – viņas Instagram kontā nav nevienas fotogrāfijas, kurās viņa nebūtu ausis paslēpusi zem matiem vai izvēlējusies tādus rakursus, kuros viņas lutausība tikpat kā nav redzama.

Melānija Gaidosa


Melānija Gaidosa – viena no vispieprasītākajām mūsdienu modelēm ar vairāk nekā 150 tūkstošiem Instagram sekotāju. Melānija piedzima ar retu ģenētisku slimību – ektodermālo displāziju, kas ietekmē ādas, matu un nagu attīstību, kā arī kaulu veidošanos. Melānijai ir divpusējā aukslēju šķeltne, īpaša alopēcijas forma – matu folikulas aug ādas iekšpusē, kā rezultātā viņa cieš no daļēja akluma (bērnībā viņas skropstas auga tā, ka traumēja acu radzeni). Turklāt modelei nav zobu un nagu. Vai viņa no tā visa cieš? „Neciešu un nekad neesmu cietusi. Vienīgi tad, kad man pārāk bieži par to jautā – kā tev taču vajadzētu ciest!
Vai: „Kā tu tā bez zobiem?” Nu ziniet, cilvēki bez kājām skrien maratonus. Tas vienkārši ir tikai pieņemšanas jautājums, mūsu attieksme pret sevi un pret citiem,” kādā no intervijām paziņoja Gaidosa.

Hanna Gabija Odīla


Hannai Gabijai Odīlai ir pārāk augsta piere, pietiekami liela seja un turklāt smalki sejas vaibsti. Hanna izskatās kā savāds radījums no zinātniskās fantastikas filmām. Hanna Gabija ir sadarbojusies ar tādiem modes pasaules grandiem kā „Alexander Wang”, „Dior”, „Gucci” un „Prada” un arī šobrīd par piedāvājumu trūkumu viņa sūdzēties nevar. Nesen modele nāca klajā ar visai šokējošu faktu. Proti, piedzimstot viņai konstatēja androgēna nejūtības sindromu, kas sastopams vienam bērnam no 20 tūkstošiem. Ģenētiski Odīla ir vīrietis, bet šī sindroma dēļ viņas ķermenis attīstās pēc sieviešu fenotipa. Galarezultātā ārsti pārliecināja vecākus bērnam desmit gadu vecumā veikt sēklinieku noņemšanas operāciju. Astoņpadsmit gadu vecumā viņa pārcieta vēl vienu operāciju – Hannai Gabijai tika veikta vaginoplastika. Pati modele uzskata, ka tādas operācijas bērnam nodara vairāk ļaunuma nekā labuma un nav vērts tik radikāli cīnīties ar dabu.

Maša Telna


Ukraiņu modele līdzinās citplanētietei pateicoties savām milzīgajām zilajām acīm. Un ja vēl tās ir plaši ieplestas un izteiksmīgi uzkrāsotas… Ir tāda sajūta, ka Maša izmantojusi desmitiem fotofiltru vai aizņēmusies acis no kādas meitenes, kurai ir daudz izteiktāki sejas vaibsti.

Diandra Foresta


Afroamerikāņu albīne Diandra Foresta, tāpat kā viņas kolēģes ar nestandarta ārieni, arī iekaroja modes pasauli, pateicoties tam, ka nelīdzinās lielākajai daļai meiteņu. Diandrai ir biezas lūpas un plats deguns, kas raksturīgs afroamerikāņiem. Turklāt viņa ir blondīne ar sniegbaltu ādu. Vārdu sakot, vienkārši atradums modes pasaulei, kas pārsātināta ar vienveidīgiem standarta modeļiem.

Lindsija Viksone


Lidsija Viksone atgādina bērnu lelli no šausmu filmām, kurā iemiesojušies mirušo gari vai kas tamlīdzīgs. Dizaineriem patīk viņas neparastā, mazliet atgrūdošā āriene un šķirbiņa starp priekšzobiem. Lindsija, pērnvasar beidzot karjeru, uz kritiku tīmeklī nereaģēja: turpināja pozēt fotogrāfiem un iziet uz mēles ar tādu sejas izteiksmi, it kā tikko būtu atgriezusies no aizkapa dzīves. Viksone uzskata, ka skaistums slēpjas nelielā nepilnībā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv