Daudziem no mums nepatīk zaudēt. Kāds tā dēļ ir gatavs pieļaut sīkus un nenozīmīgus melus, bet kāds melo tik neticami apjomīgi, ka citiem tam ir pat grūti noticēt. Turklāt šie cilvēki to dara dažkārt pat katru dienu.

Kā šos cilvēkus var atpazīt? To var palīdzēt izdarīt arī astroloģija.

Lūk, astrologi nosaukuši 4 zodiaka zīmes pārstāvjus, kas melo ļoti bieži, turklāt šie meli nav “mazi un balti”:

4. vieta – Svari

Svari ir lieliski diplomāti, tāpēc viņi prot smuki smaidīt tad, kad to vajag, skaisti runāt tad, kad to vajag, turklāt viņi nekad nekļūst histēriski – tā ir māksla, ar ko viņi izceļas starp citiem cilvēkiem. Svari visbiežāk melo situācijās, kad viņiem ir jāpieņem kāds lēmums, jāuzņemas atbildība, bet viņiem to dažādu iemeslu dēļ negribas darīt. Pieķert melos Svarus var, neskatoties uz to, ka viņi to dara ļoti profesionāli, taču jāņem vērā, ka viņi prot “iziet sausām kājām” no visdažādākajām situācijām.

3.vieta – Zivis

Zivis savu dzīvi izdzīvo līdzīgi Minhauzenam. Šie cilvēki mīl tik ļoti sapņot, ka reizēm jauc reālo pasauli ar to, kurā eksistē tikai viņu pašu izdomātas fantāzijas. Turklāt dažkārt viņi tik ļoti bēg no realitātes, ka slēpjas paši savā izdomātā pasaulē un pat aizmirst, ka citi cilvēki dzīvo citā – reālajā pasaulē. Zivis nemelo ar konkrētu mērķi, kā to, piemēram, dara Svari, gluži vienkārši šie cilvēki bieži neatšķir neīstu no īsta, vēlamu no reāla. Un visbiežāk Zivis melo paši sev.

2. vieta – Dvīņi

Šo cilvēku daba jau kopš dzimšanas brīža ir ļoti mainīga. Divas sejas – tas ir viņu otrais vārds. Tāpēc meli Dvīņu ikdienā ir gluži parasta parādība. Viņi melo ar vieglu sirdi, turklāt absolūti visiem – kolēģiem, paziņām pat saviem vistuvākajiem cilvēkiem. Dažkārt viņi to dara tāpēc, lai sevi izklaidētu un viņiem būtu interesantāk dzīvot. Bieži viņu meli ir arī ļoti cietsirdīgi.

1.vieta – Strēlnieks

Viņi paši apgalvo, ka ir ļoti godīgi un ka melot īstenībā viņiem nemaz nepatīk. Tomēr tad, kad runa nonāk līdz darīšanai, Strēlnieks izdomā, ka daudz izdevīgāk konkrētajā situācijā ir samelot nekā uzņemties jebkādu atbildību. Patiesībā Strēlniekus ļoti biedē atbildība – jebkāda veida. Kas pats sliktākais, nekad nevari būt drošs par to, vai šīs zodiaka zīmes pārstāvja pateiktais ir meli vai nav meli, turklāt viņš tāpat (ne vienā, ne otrā variantā) nespēj uzņemties par saviem vārdiem atbildību. Nekādu. Tāpēc klausīties Strēlniekos zināmā mērā ir tas pats, kas atskaņot radio, braucot pie stūres – fona balss ir, taču īpašu vērību tai veltīt nevajadzētu. Savukārt paši Strēlnieki uzskata, ka meli ir pieļaujami tad, kad tie attaisno savus mērķus – tā teikt, nekas traks nenotiks, ka kāds noticēs kaut kam neīstam, ja es sasniegšu to, ko vēlos.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.