Kokteilis
Dzīvo

Visslabākās un vissliktākās mājsaimnieces pēc zodiaka zīmes: kura medaļa pienākas tev?0

Foto: Pexels

Kuras sievietes gluži vienkārši nespēj uzturēties mājoklī, ja tajā nav ideāla kārtībā, bet kuras sāk māju kārtot tikai tad, kad istabai vairs nevar iziet cauri?

Lūk, apkopojot astrologu novērojumus tapis visslabāko un vissliktāko mājsaimnieču sarakstu. Reitings sastādīts no vislabākās līdz vissliktākās mājsaimnieces titulam.

1. vieta – Jaunava

Iespējams, jūs jau nojautāt, ka zelta medaļa šajā sarakstā pienākas pedantiskajām Jaunavām. Šīs sievietes ir nevis vienkārši lieliskas, bet maniakāli lieliskas saimnieces. Dienās, kad viņa netīra flīzes vai vannas apmali ar zobu birsti, viņa noteikti mazgā logus, gludina veļu vai slauka putekļus. Bet ja pēkšņi jūs atbraucat ciemos un viņa atrunājas ar lielu nogurumu un nelaiž jus mājoklī, tad ziniet, viņa gluži vienkārši pirms jūsu atnākšanas nav paspējusi izmazgāt vannu ar zobubirsti.

2. vieta – Skorpions

Sievietes Skorpioni katru dienu “uz dzīvību un nāvi” cīnās ar netīrumiem un nekārtību mājās. Viņām patīk, ka mājoklis ir tīrs un omulīgs. Viņas katastrofāli necieš dzīvi netīrībā.

3. vieta – Vēzis

Vislielākās grūtības Vēzim sagādā ēst gatavošana – pirmkārt, viņai tas nepatīk, otrkārt, ne pārāk labi izdodas. Bet kas attiecas uz kārtību mājoklī, vairumā gadījumu telpas vienmēr ir sakārtotas un mājās atrodas svaigi ziedi. Viņas nebaidās arī no neskaitāmiem dzīvniekiem mājoklī un ar tādu pašu centību kā par četrkājainajiem draugiem, rūpējas arī par augiem. Varētu būt gandrīz vai ideālas saimnieces, ja “statistiku” nebojātu piedegušās kotletes un pārsālītās zupas.

Foto: burst.shopify

4. vieta – Auns

Viņa zina par mājsaimniecību vairāk, kā jūs, jūsu mamma un jūsu omīte kopā. Un pat nekautrēsies to pateikt skaļi. Sieviete – Auns jums izstāstīs visu par to, kā pareizi ir jākārto māja, jāvāra borščs un jāgludina krekli. Taču ja jūs palūgsiet viņai kaut ko palīdzēt, viņa to darīs ļoti nelabprāt.

5. vieta – Mežāzis

Šīs sievietes mīl, kad viņām kāds palīdz. Viņas uzskata, ka ir negodīgi visus darbus novelt uz vienas sievietes pleciem. Mēs piekrītam!

6. vieta – Svari

Viņas pret mājsaimniecības jautājumu ir imūnas. Ja tiek plānota kāda vecāku, radu vai draugu ciemošanās, tad viņas ķersies klāt un visu iztīrīs. Kas attiecas uz ēst gatavošanu, viņām patīk šad un tad pagatavot kaut ko jaunu un interesantu, diemžēl, visbiežāk tikai sev.

Foto: Pexels

7.vieta – Zivis

Zivis ir pārliecinātas, ka viņas ir pasaulē labākās saimnieces. Viņas rūpējas par māju ar iedvesmu. Tiesa, iedvesma viņām te ir, te nav. Dažreiz tā var pazust arī uz vairākiem mēnešiem.

8.vieta – Vērsis

Brīnišķīgas saimnieces, kas ar lielu gandarījumu gatavo dažādus ēdienus. Reizēm var pievērsties arī mājas kārtošanai. Taču ir viens bet. Viņas to dara tik ilgi, kamēr viņām tas neapnīkst. Un, taisnības labad jāsaka, ka apnīkst viņām ātri. Tāpēc, ja vien jūs dzīvojat kopā ar sievieti Vērsi, situāciju risināt vajadzētu laicīgi. Vērsis, iespējams, atkal ar milzīgu entuziasmu tam visam pievērsīsies (uz brīdi), kad viņai uzdāvināsiet jaunus “gadžetus”, piemēram, putekļusūcēju vai tvaika slotu. Bet kad viņai apniks arī tie, viss atgriezīsies vecajās sliedēs.

9.vieta – Dvīņi

Dvīņi vispār nav saimnieces. Viņas uzskata, ka nav radītas, lai tīrītu, kārtotu un gatavotu. Mīl sevi palutināt ar dažādām jaunām modes lietiņām un vispār, ja vien būtu iespēja, dzīvotu viesnīcā un ēstu restorānos.

Foto: Pexels

10.vieta – Ūdensvīrs

Saimniecība nav Ūdensvīra stiprā puse, jo šai sievietei tas vienkārši nepatīk. Ja mājās smaržo pēc garda pīrāga vai kāda cita ēdiena, tad, visdrīzāk, Ūdensvīrs to ir pasūtījusi kādā restorānā. Tiesa, viņa ir lieliska aktrise un profesionāli nospēlēs savu lomu, apgalvojot, ka to pagatavojusi pati.

11. vieta – Strēlnieks

Strēlnieki ir drošas, ka dzīvē ir daudz interesantākas lietas, kā paklāju sūkšana un putekļu slaucīšana. Tāpēc viņu mājoklī, maigi sakot, nevalda pārlieku liela kārtība.

12. vieta – Lauva

Ar sievieti Lauvu sacensties par zelta medaļu ir grūti, jo nekārtība, netīras grīdas, nemazgāti trauki viņu neietekmē vispār. Šķiet, ka viņa to pat nemana. Ja jūs mīlat kārtību un izpulētas flīžu grīdas, tad dzīvošana kopā ar šo sievieti jums būs katastrofa. Vienīgas, ko Lauva labprāt dara – gatavo ēst. Dažkārt. Bet ja vien tas spētu kā mazināt nekārtību viņas mājā…

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv