Kokteilis
Dzīvo

Viss nav tik vienkārši, kā tika pasniegts? Jautājumi bez atbildēm: noslēpumainākās slavenību nāves0

Publicitātes foto

Teiciens par to, ka izcili cilvēki aiziet pārāk agri ir attiecināms uz visām šīm slavenībām. Pēc šo zvaigžņu nāves jautājumu ir palicis vairāk nekā atbilžu. Vēl šodien.

Vitnija Hjūstone

Publictātes foto

Neskatoties uz to, ka no malas viss izskatās acīmredzams, šim stāstam ir daudz noslēpumu un neatbilstību. Mirušais leģendārās Vitnijas Hjūstones ķermenis tika atrasts 2012. gada 11. februārī Losandželosas viesnīcas „Beverly Hilton” numuriņā. Viņai bija 48 gadi.
Ekspertīze norādīja, ka nāve iestājusies aterosklerotiskas sirds vainas un kokaīna lietošanas rezultātā. Pēcāk atklājas, ka dziedātājas asinīs atrasts īsts dažādu vielu sajaukuma kokteilis: marihuāna, nomierinoši līdzekļi, pretalerģjas zāles un muskuļu atslābināšanas medikamenti.
Tas neatbilst pašas Vitnijas teiktajam, kura agrāk apgalvoja, ka narkotikas vairs nelieto un nelietos. Fani joprojām ir pārliecināti, ka dziedātāja kļuva par nozieguma upuri. Šaubas raisa arī fakts, ka numuriņā netika atrasti izlietoto medikamentu iepakojumi.

Bobija Kristīna Brauna

Bobija Kristīna Brauna kopā ar savu audžubrāli Niku Gordonu.
Foto – Leta/EPA

Tas izskatās aizdomīgi un savādi, bet vienīgā Vitnijas Hjūstones meita mira līdzīgos apstākļos. 2015. gada sākumā Bobiju Kristīnu Braunu atrada bezsamaņā viņas mājas vannas istabā. Daudzi joprojām nesaprot, kā tas varēja notikt.
Oficiālo iemeslu sarakstā ir alkohols un narkotikas. Bet ir arī citas versijas. Plašsaziņas līdzekļiem tika nopludināta informācija par to, ka Kristīnas nāves priekšvakarā viņa sastrīdējās ar savu draugu Niku Gordonu un viņam bija motīvs veikt noziegumu. Šobrīd jaunā cilvēka vaina mīļotās nāve nav pierādīta.

Brūss Lī

Publicitātes foto

Brūsa Lī bojāeja ir viena no pagājušā gadsimta noslēpumainākajām nāvēm. Viņš aizgāja, būdams slavas virsotnē, 32 gadu vecumā. Oficiālais iemesls – smadzeņu tūska, kas radās pret vienu no viņa lietotā medikamentu sastāvdaļām.
Tiek uzskatīts, ka Brūss lietoja medikamentus, kas nebija viņam piemēroti. Faniem ar grūtībām izdodas ticēt, ka aktieris tik bezatbildīgi izturējās pret savu veselību. Žurnālistiem ir versija par rūpīgi plānotu slepkavību. Pēc vienas no versijām, Lī nogalināja viens no senās cīņu mākslas meistariem.

Hīts Ledžers

Publicitātes foto

„Hīta Ledžera nāve iestājās akūtas intoksikācijas rezultātā, ko izraisīja savstarpēja oksikodona, diazepāma, temazepāma, alprazolāma un doksilamīna iedarbība,” teikts oficiālajā paziņojumā. Vienkāršā valodā sakot, Hīts bija lietojis savstarpēji nesavienojamus medikamentus, kā rezultātā viens no tiem izsauca aktiera nāvi.
Aktieri mirušu atrada viņa mājkalpotāja. Kad viņa ienāca istabā, tad ieraudzēja kailo Hītu, ar seju lejup guļot gultā. Policija atrada arī vairākus pierādījumus, kas ļauj domāt, ka neilgi pirms nāves kāds vēlējies slēpt savas klātbūtnes pēdas istabā.

Tupaks Šakurs

Publicitātes foto

Repa leģenda Tupaks Šakurs gāja bojā 1996. gada 7. septembrī. Viņu nošāva tā sauktā „piekrastes kara” laikā, kas izvērtās starp ASV Austrumu un Rietumu piekrastes hip-hopa izpildītājiem. Mūziķa slepkava līdz pat šim brīdim nav atrasts. Uzreiz bija vairāki aizdomās turamie, bet kurš tieši nospieda liktenīgās 40 kalibra Gloka pistoles mēlīti joprojām ir mīkla.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv