Kokteilis
Dzīvo

Vispozitīvākā zodiaka zīme: tāda ir tikai viena0

Foto: Pexels

Šajā zodiaka zīmē dzimušo stihija ir uguns, bet valda pār viņiem pats Jupiters. Ar to arī komplektā Strēlnieks nebaidās no piedzīvojumiem kā dzīvē, tā mīlestībā, viņš ir bezbailīgs un ļoti pozitīvs. Šī ir vispozitīvākā zodiaka zīme no visām 12!

Kāds ir Strēlnieks?

Strēlnieka modrā acs vienmēr redz mērķus, uz kuriem jāiet: vai tas būtu mīļotais cilvēks vai labs un iekārojams darbs vai skaista mašīna un vēl skaistāka māja. Viss, kur aizķeras Strēlnieks modrā acs, kļūst iekārojams un pēc kāda laika arī iegūts. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir pilnīgi pārliecināti, ka šajā dzīvē nav nekā neiespējama vai kā tāda, kas viņiem nebūtu pa spēkam. Šī ticība palīdz viņiem uzkāpt augstās virsotnēs un iekarot mērķi, kas citiem cilvēkiem bieži liekas neiespējami.
Tāda attieksme pret dzīvi Strēlniekam ir kopumā – ej un paņem! Turklāt tam visam paralēli šie cilvēki ir ļoti pozitīvi – viņus nenomoka skaudība, aizvainojumi vai dusmas. Dzīve ir pārāk īsa, lai ļautos tā izniekot savu vērtīgo laiku.
Vienīgais, kas reizi pa reizei var kaitināt, dzīvojot kopā ar Strēlnieku – viņa nemitīgā dzīšanās pēc piedzīvojumiem un vēlme visu laiku kaut ko mainīt. Bet tādi viņi ir – viņiem gribas iepazīt visu pasauli un viņi ienīst rutīnu. Viņu dzīves moto ir: “Dzīvo šo dienu tā, it kā tā būtu pēdējā diena tavā mūžā!”
Strēlnieks vienmēr ir mazliet “apsēsts” ar jaunām idejām, taču viņš reti pamet kaut ko pusceļā. Veiksmi viņam nodrošina arī labi attīstītā intuīcija, kas reti viņu pieviļ. Strēlnieki ir novērotāji, viņiem nekas nepaslīd garām nepamanīts. Cilvēkiem viņi “redz cauri”, bet Strēlnieki neuzskata par savu pienākumu saglabāt labas attiecības ar visiem, it īpaši tiem, kas viņiem nepatīk. Šādā gadījumā viņi šos cilvēkus vienkārši ignorē un neņem vērā viņu viedokli.
Strēlnieka tiešums bieži apkārtējos izraisa neveiklības brīdi, taču šie cilvēki pēc dabas ir ļoti atklāti un atvērti, tāpēc viņi bieži vien saka to, ko domā. Taču vissvarīgākais, kas Strēlniekiem piemīt ir viņu ticība labajam. Un tas tiek atalgots, jo viņi savā dzīvē patiešām ir veiksminieki.

Saistītie raksti
LA.lv