Ir cilvēki, kurus pēc zodiaka zīmēm uzskata par ideālu pāri. Bet ir arī tādi, kuriem būt kopā, šķiet, kategoriski nevajadzētu. Kādas zodiaka zīmes veido visnesaderīgākos un visnelaimīgākos pārus pēc astrologu uzskatiem?

1. Sieviete Auns – vīrietis Skorpions

Sieviete Auns ir spilgta un temperamentīga personība, vienmēr uzmanības centrā un mīl tādus pat cilvēkus. Viņš ir vīrietis, kuru ir grūti nepamanīt un kurš patiešām pievērš sev uzmanību uzreiz. Bet pēc tam sākās elle zemes virsū… Viņš ir ļaunatminīgs, greizsirdīgs un viņam nepatīk jūsu draugi! Jūs tam esat gatava? Nē? Tad nevajag sievietei Aunam satikties ar vīrieti Skorpionu. Jūs viens otru šajās attiecībās noindēsiet.

2. Sieviete Vērsis – vīrietis Ūdensvīrs

Sieviete nekad nesapratīs, kas notiek šī vīrieša galvā. Attiecībās jūs raujaties uz pusēm, jo no vienas puses jums gribas viņu noskūpstīt un samīļot, bet no otras – iebelzt ar pannu pa galvu, lai viņš kaut uz minūti sāktu domāt kā “normāls” cilvēks. Bet kā jūs vispār iepazināties?

3. Sieviete Dvīņi – vīrietis Mežāzis

Pāris mēnešus pēc jūsu attiecību sākuma jūsu izredzētais Mežāzis sāks nēsāt līdzi virvi. Nesaprotiami – kāpēc? Vai nu viņš grib jūs piesiet pie kāda krēsla vai nu lai sevi aizstāvētu, ja nu kas… Katrā ziņā jūs viņu padarīsiet traku. Nenodariet to viņam!

4. Sieviete Vēzis – vīrietis Svari

Jūs jau esat gatava uzrāpties pa sienu dēļ viņa nemitīgajiem izgājieniem, kas attiecas uz jūsu izskatu, jūsu uzvedību, jūsu izvēli… Turklāt viņš nemitīgi mēģina sarīkot ballītes pie jums mājās. Jūsu miera un iedvesmas vietā! Kaut kas neiedomājams!

5. Sieviete Lauva – vīrietis Jaunava

Zīmes – kaimiņi, bet absolūti nesavienojamas. Jūs no Jaunavas gaidīsiet uzslavas, bet izdzirdēsiet tikai sarkastiskas piezīmes, no kurām jums gribēsies iet un pakārties. Bet pēc tam, kad viņš jūs gandrīz vai nebūs nožņaudzis ar džinsu biksēm, kuras jūs pametāt “kaut kur tur”, jums vispār no viņa bus bail.

6. Sieviete Strēlnieks – vīrietis Zivis

Jūs pusgadu krājāt naudu, lai beidzot kaut kur aizbrauktu atpūsties, bet viņš visu iztērēja vienā vakarā. Viņa raksturīgā atruna – tā sanāca! Pēdējo reizi jūs divas stundas tā strīdējāties, ka kaimiņi gandrīz izsauca policiju, un jums pašai aizvien ir pārsteigums, kā viņš vēl staigā dzīvs un vesels.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem