Kokteilis
Dzīvo

Visnegantākie bērneļi: TOP 5 zodiaka zīmju bērni, kuru audzināšana vecākiem ir īsts izaicinājums0

Foto: Pexels

Protams, ka ikviens no mums zina, ka pat vienā ģimenē bērni mēdz būt ļoti dažādi. It kā vecāki audzina viņus līdzīgi, taču rezultāts ir krasi atšķirīgs. Viens bērns ir mierīgs un nosvērts, otrs – ietiepīgs, bet trešais – atkarībā no situācijas. Astrologi apgalvo, ka lielā mērā bērna raksturs ir atkarīgs no tā, kādā zodiaka zīmē viņš ir dzimis.

Lūk, tie bērni, kuru audzināšana vecākiem sagādā lielas galvassāpes un prasa ļoti radošu attieksmi:

5. vieta: Vēzis

Vēža raksturs ir ļoti revolucionārs! Taču tieši tādā veidā šis bērns izrāda savas līdera dotības. Lielajā dzīvē viņam tās noderēs! Šie bērni ne vienmēr zina, kas ir paklausība un disciplīna, atklāti sakot, viņiem tā riebjas.

4.vieta: Ūdensvīrs

Šis bērns nevar nosēdēt vienā vietā ne dažas minūtes. Apkārtējā pasaule viņam ir tik ļoti interesanta un aizraujoša, ka viņam visu laiku ir jābūt kustībā un tā jāizpēta. Kārtība, noteikumi un atbildība – tas pavisam noteikti nav par mazu Ūdensvīru.

3.vieta: Dvīņi

Šie bērni ir ļoti ietiepīgi. Ja šis bērns kaut ko ir izlēmis, ka, piemēram, neēdīs putru, tad tas nekad nenotiks. Šīs zīmes bērni ļoti bieži maina domas un ir impulsīvi. Turklāt viņi var ar vecākiem nebūt vienisprātis, jo tā uzskata, bet principa pēc.

2. vieta: Skorpions

Šis bērns vienmēr iegūst to, ko vēlas. Turklāt viņš var būt ļoti ātri “uzsliesmojošs” un kaprīzs. Nostāties pret šī bērna gribu var tikai garā stipri cilvēki. Vājāka rakstura cilvēkiem šis bērns būs patiesi liels izaicinājums.

1. Vieta: Auns

Ja mazajam Aunam kaut ko neļauj darīt, viņš noteikti to izdarīs (ar garantiju!): ielīdīs mammas skapī, pavilks kaķi aiz astes vai ēdīs konfektes lielos daudzumos. Protests pret visiem noteikumiem – tāds ir šī bērna dzīves aicinājums. Jo lielāks augs šis bērns, jo vairāk viņš, protams, sapratīs, ka pieturēšanās normām un robežām patiesībā viņu “nenogalina”. Bet līdz tam – apbruņojieties ar pacietību!

LA.lv