Kokteilis
Dzīvo

Vismaigākie un pakļāvīgākie vīrieši pēc zodiaka zīmes0

Foto: Pexels

Daudzi vīrieši uzskata, ka viņiem ir jābūt ģimenes galvai. Taču ir arī tādi, kuri bez grūtībām “grožus” atdod sievietes rokās, uzskatot, ka viņas labāk zina, kā “regulēt” ģimenes dzīvi. Šie vīrieši pēc rakstura ir maigi un mīloši, un, starp citu, vismīļākie vīri un tēti.

Dvīņi

Vīrieši Dvīņi nemīl uztraukties un raizēties par sīkumiem. Viņi visbiežāk izvēlas aktīvu dzīvesveidu, bet mājas kārtību nodod sievietes rokās. Dvīņi ir ļoti komunikabli un sabiedriski, viņi visdrīzāk izvēlēsies ignorēt kādu ar saimniecību saistītu lūgumu, ja viņiem tas nebūs interesanti. Taču viņiem piemīt arī kāda lieliska rakstura īpašība – viņi pēc iespējas cenšas izvairīties no ģimenes strīdiem.

Zivis

Šie vīrieši ģimenes dzīvē var kļūt ļoti pakļāvīgi un mierīgi. Un tajā nav nekā slikta, it īpaši tad, kad šāda vīrieša sievai patīk darīt visu pēc sava prāta. Šie vīrieši var šķist ļoti nepraktiski un nedaudz “atrauti” no reālās pasaules, taču romantiskāku, labestīgāku un maigāku vīrieti par viņu ir grūti iedomāties.

Svari

Vīrieši Svari tiecās pēc nemitīgām rūpēm, glāstiem un maiguma. Viņi bieži ir ļoti neizlēmīgi, kas dažkārt šķiet ļoti kaitinoši. Viņi reti kad piedalās mājas darbos un lielākoties gaida iniciatīvu no savas mīļotās sievietes. No vienas puses, vīrieši Svari nav tie labākie partneri ģimenes dzīvē, jo gana bieži ir egoistiski un vēlas atrasties uzmanības centrā. Toties viņi ir raksturā maigi un mierīgi.

Vērsis

Vīrietis Vērsis ir ļoti pacietīgs un maigs, taču līdz brīdim, kad viņu nopietni nenokaitina. Bet, ja tiek traucēts viņa miers un apšaubīti lēmumi, tad iespējams redzēt Vērsi dusmām, ko labāk gan ir neredzēt…. Kopumā Vērsis ir labestīgs, rūpīgs un mīlošs vīrs. Vienīgais šķērslis, kas var traucēt laimīgai ģimenes dzīvei, ir Vērša pārspīlēta greizsirdība.

Jaunava

Vīrietis Jaunava ir maigs, mierīgs un lielisks partneris. Savas emocijas viņi glabā dziļi sevī, tāpēc ģimenes strīdi viņiem nav saistošs temats. Šie vīrieši ir ļoti pacietīgi, maigi un ļoti rūpīgi izturas pret savu mīļoto sievieti.

Ūdensvīrs

Vīrietim Ūdensvīram ir ļoti svarīgi, ka viņš spēj būt viņš pats. Turklāt viņš prot tādu pieņemt arī savu mīļoto sievieti. Šis vīrietis attiecībās būvē uz abpusējas sapratnes, draudzības un rūpju pamata. Turklāt viņam nav svarīgi būt “ģimenes galvai”, viņš šo lomu labprāt uztic savai sievai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Renārs Zeltiņš pārvērtē savus spēkus – vēlas izaicināt, bet kaut kas noiet greizi
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Jutūberes Evelīnas Pārkeres sāga nerimst: vieni meiteni aizstāv, citi – nopeļ
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm”
2 stundas
LE
LETA/LA.LV
Dabā
Ceturtdien būs vējains un līdz +24 grādiem silts laiks
2 stundas
LE
LETA
Laukos
Vasaras aveņu raža šogad padevusies laba, ar rudens avenēm – švakāk
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
1 stunda
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
2 stundas