Lūk, kuru zodiaka zīmju pārstāves tiek uzskatītas par viskaprīzākajām un kašķīgākajām!

1. vieta – Svari

Sieviete, kas dzimusi Svaru zvaigznāja zīmē radapar sevi maigu, mierīgu un mīļu tēlu. Bet patiesībā viņas ir ļoti kaprīzas, nervozas, neiecietīgas un pakļautas mūžīgajām garastāvokļa svārstībām. Viņu “viss ir labi” brīži nemitīgi svārstās ar “viss ir slikti” momentiem, ļoti bieži no pilnīgas laimes viņas dažu minūšu laikā var noskaņoties līdz pilnīga izmisuma stāvoklim. Turklāt šajos izmisuma brīžos viņas saglabā spēju būt harizmātiskas un cenšās sasniegt harmoniju pašas ar sevi, diemžēl tas viņām reti kad izdodās.

2. vieta – Vēzis

Sieviete Vēzis ir kaprīza jau kopš dzimšanas brīža. Viņu noskaņojums var mainīties katru otro minūti un nekad nav zināms, uz kuru pusi tas notiks. Šīs sievietes ir ļoti nervozas un dusmīgas. Bez tam, viņas pieprasa pret sevi daudz uzmanības. Tajā pat laikā viņas ir viegli ievainojamas, maigas, viņām nepieciešama nemitīga uzmanība un atbalsts. Viņas ir ļoti kaprīzas un neiecietīgas arī dažādās sadzīviskās situācijās.

3. vieta – Lauva

Šīs sievietes ir ļoti prasīgas. Viņas vēlas pastāvīgu uzmanību, komplimentus, dāvanas. Viņas vēlas būt uzmanības centrā ikvienās attiecībās. Viņa spēj justies labi vien tad, kad jūtas mīlēta un novērtēta. Šī lepnā sieviete nespēj dzīvot bez nemitīgiem mīlestības un uzmanības apliecinājumiem.

4. vieta – Jaunava

Arī Jaunavas ir patiešām kaprīzas. Viņas pievērš uzmanību dažādiem sīkumiem un tieši tādu pašu attieksmi gaida no citiem. Atšķirībā no iepriekš minētajām sievietēm, viņas arī kritizē citus, viņām ir nosliece uz pedantismu un viņas bieži ir ar “asu mēli”. Jaunavas no sava partnera gaida uzmanību un viņu vēlmju izpildīšanu. Savu neapmierinātību viņas izrāda klusi, taču ļoti nervozi.

5. vieta – Skorpions

Viņas ir neprognozējamas, mīl varu un ir emocionālas. Dziļi sirdī viņas ir ļoti kaislīgas. Attiecības ar Skorpionu vienmēr ir sarežģītas, jo šīs sievietes ir neprognozējamas, kaprīzas un ir grūti “pielāgoties” viņu dabai. Tomēr arī savā neapmierinātībā viņas nezaudē savu seksapīlu un harizmu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem