Radošiem cilvēkiem, kā zināms, mēdz būt savas dīvainības. Bet Holivudas zvaigznēm to ir miljons reižu vairāk nekā vienkāršiem cilvēkiem. Viņiem ir viss, par ko daudzi varētu tikai sapņot: milzīgas mājas, dārgas automašīnas un (kas ir pats galvenais!) – nauda, par kuru var nopirkt visu vai gandrīz visu, ko vēlas. Lūk dažas lietas, par ko zvaigznes tērē miljonus.
Jāteic, dažas kolekcijas ir patiesi pārsteidzošas.

Toms Henks – rakstāmmašīnas

Foto - Leta/EPA
Foto - Leta/EPA

Aktiera Toma Henka pielūdzēji un žurnālisti zina viņa kaislību pret seniem priekšmetiem. Un, starp citu, itin veikli to izmanto. Runā, ka lai pierunātu aktieri sniegt interviju dažu izdevumu redaktori pielieto kādu viltību: par interviju dāvina viņam retas rakstāmmašīnas. Pēc dažām aplēsēm, šobrīd Henka kolekcijā ir aptuveni 300 reti eksemplāri.

Nikolass Keidžs – eksotiski dzīvnieki

Foto - Leta/AP
Foto - Leta/AP

Izrādās, Nikolass Keidžs ir liels izšķērdētājs. Ne tik sen plašsaziņas līdzekļi ziņoja, ka aktieris ir uz bankrota sliekšņa, jo nemāk prasmīgi apieties ar saviem finanšu līdzekļiem. Lieta tāda, ka aktieris miljonus tērē pavisam briesmīgam lietām. Precīzāk, tās pat nav lietas, bet eksotiski dzīvnieki. Aktiera privātajā zoodārzā mīt divas karaliskās albīnu kobras, astoņkājis, haizivs un pat daži krokodili. Vēl viņam ir vesela kaltētu pigmeju galvu kolekcija.

Andželīna Džolija – naži

Foto - Leta/Reuters
Foto - Leta/Reuters

Jūs droši vien jau sen nojaušat, ka Andželīna Džolija nav tik vienkārša, kā sākumā izskatās. Pašreizējai ANO bēgļu lietu komisāra īpašajai sūtnei ir bijusi visai vētraina jaunība, kuras laikā viņai radās kaisle pret visu bīstamo. Džolija krāj aukstos ieročus un var lepoties ar milzīgu seno nažu kolekciju. Daži pat pieļauj, ka, iespējams, tādēļ viņas bijušais vīrs Breds Pits tik ātri pēc šķiršanās pārcēlās uz citu dzīvesvietu, ka baidījās no satrakotas Laras Kroftas.

Dastins Hofmans – rotaļu lācīši

Foto - Leta/AFP
Foto - Leta/AFP

Turklāt tie nav kaut kādu vienkārši lācīši, bet tikai firmas „Teddy”. Mīkstajiem un jaukajiem viņa draugiem aktiera savrupnamā atvēlēta pat atsevišķa istaba. Kaut kas liek nojaust, ka tieši šis ir aktiera slepenais ierocis, ar ko viņš savaldzina sievietes.

Deivids Linčs – beigtas mušas

Foto - Leta/EPA
Foto - Leta/EPA

Mūsu izlases īpašais briljants ir režisors Deivids Linčs. Zinot viņa filmas, var nojaust, ka noteikti viņam ir kāda dīvainība. Bet droši vien daudzi nevarēja iedomāties, ka tas var būt kaut kas tik mežonīgs. Linčs krāj beigtas mušas, kuras, pēc viņa draugu vārdiem, viņš līmē pie sienas. Bez jokiem Linčs krāj arī vistu kaulus un papīra atkritumus. Jāteic, labi ka ne dzīvas kobras.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem