Kokteilis
Dzīvo

Visdārgākās sievietes pēc zodiaka zīmes: kuras gaida visdāsnākās dāvanas no vīriešiem0

Foto: Unsplash

Neraugoties uz to, ka sievietes mūsdienās ir spējīgas veidot tikpat veiksmīgu karjeru kā vīrieši, mums, tāpat kā iepriekš, ir nepieciešama vīrieša spēja apliecināt, ka viņš mūsu ļoti mīl un apbrīno un ir gatavs šķirties arī no savas naudas. Gluži kā bruņinieku laikos!

Astrologi ir sastādījuši reitingu, kurās zodiaka zīmēs dzimst “visdārgākās” sievietes, kuras gaida, ka vīrietis viņas dēļ iztērēs nu ļoti daudz naudas!

12.vieta – Strēlnieks

Sieviete – Strēlnieks mīl brīvību un galīgi negaida dāvanu apliecinājumus no vīrieša. Nopirkt viņas simpātijas jums noteikti neizdosies. Nauda viņas dzīvē lielu lomu nespēlē un jūs viņu nevarēsiet pārsteigt ar dārgu gredzenu, tas, kas viņai varētu patikt un izmaksās jums krietni dargāk ir ceļojums apkārt zemeslodei.

11. vieta – Ūdensvīrs

Izdabāt sievietei Ūdensvīram ar dāvanu nav viegli. Ja jūs jautāsiet, ko viņa vēlētos saņemt dāvanā, viņa atbildēs: “Neko.” Turklāt klusībā viņa cerēs, ka jūs tomēr noskaidrosiet, par ko viņa sapņo un uzdāvināsiet, piemēram, abonementu uz baseinu, angļu valodas nodarbībām vai deju kursiem.

10. vieta – Mežāzis

Sieviete – Mežāzis lieliski prot skaitīt naudu, starp citu, arī pelnīt. Viņa nepretendē uz vīrieša maciņa saturu, bet arī neveidos attiecības ar vīrieti, kurš pelna mazāk par viņu pašu.

Foto: Unsplash

9.vieta – Jaunava

Jaunava gaida dāvanas Ziemassvētkos, dzimšanas dienā, kā arī īpašajās dienās. Viņa ir klasisku dāvanu piekritēja: puķes un šampanietis. Turklāt ietur tradīcijas – šampanietim vienmēr jābūt vienam – tieši tam, kas viņai vislabāk garšo un viņa savu izvēli nemaina gadu desmitiem. Jaunava mīl tradīcijas un stabili pie tām turās.

8.vieta – Auns

Gatavojaties kaut ko uzdāvināt sievietei, kas dzimusi Auna zīmē? Jebkurā gadījumā tas labi nebeigsies. Ja dāvana būs dārga, viņa būs sašutusi, kāpēc jātērē tik daudz naudas, bet ja lēta – “tad tā tu mani novērtē?”. Domājat, ka varētu iztikt vienkārši ar jautājumu: “Ko tu vēlētos?”. Tad viņa jūs apvainos pie tā, ka jūs esat sliņķis un nevarat pat izdomāt, kas viņai varētu patikt!

7.vieta – Dvīņi

Dvīņi dievina pārsteigumus, turklāt tiem nav jābūt dārgiem: tās var būt konfektes, kas viņai garšo vai gājiens uz kino. Dvīņu sievietēm nepatīk “justies kādam parādā”. Turklāt viņas ir gana neparedzamas, kas arī apgrūtina dārgu dāvanu iegādi, jo viņām var kaut kas patikt pirmdien pusdienlaikā, bet pēcpusdienā – nu pavisam vairs nepatikt.

Foto: Unsplash

6. vieta – Vēzis

Vēži nesaprot, kāpēc jādāvina nekam nederīgi štrunti. Tāpēc pirms jūs viņai no kāda ceļojuma gatavojaties atvest magnētiņu, kas stiprināms pie ledusskapja, padomājiet kārtīgi, vai tā būs pareizā izvēle. Ja kaut ko dāvina Vēzim, dāvanai ir jābūt noderīgai un dārgai. Kā Vēzis uzskata – dāvanai jābūt tieši tik dārgai, cik ļoti viņu mīl vīrietis – kāda automašīna vai māja būs pašā laikā.

5. vieta – Skorpions

Skorpioni mīl naudu, prot to nopelnīt, labi rēķina un mīl dārgas, kvalitatīvas dāvanas. Pirmkārt, tām jābūt oriģinālām un tikai otrajā vietā būs to cena.

4. vieta – Vērsis

Vīrieši, kas runā par dāvanām, bet neko nedāvina sievietes – Vērša acīs ir ļaunākais, kas var būt. Materiālais aspekts attiecībās Vērsim ir ļoti svarīgs, tāpēc dāvanām noteikti ir jābūt dārgām.

Foto: Unsplash

3. vieta – Svari

Cenai nav nozīmes, bet nauda ir tukša skaņa. Dāvanai, pirmkārt, ir jābūt skaistai, nevis dārgai. Kurš gan vainīgs, ka parasti skaistas rotaslietas ar briljantiem ir arī dārgas?

2. vieta – Lauva

Lauvas gaume ir vienkārša – visam, kas ir ap viņu un uz viņas, ir jābūt ekselentam. Skaitīt naudu viņai patīk. Tāpēc sievietes – Lauvas vīrietim ir jābūt ļoti dāsnam, turklāt jāatceras, ka dāvanas viņa gaida bieži.

1.vieta – Zivis

Viņas neko nelūgs un nepieprasīs, bet vīrieši nemanot šķirsies turpat vai no visas savas naudas, rokas, sirds, dvēseles un visa, visa, kas viņiem bija līdz brīdim, kad viņi iemīlējās sievietē – Zivs. Turklāt šis vīrietis vēl arī jutīsies vainīgs, jo tik maz ir spējis viņai dot…

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv