Kokteilis
Dzīvo

Vīru, draugu un mīļāko TOPS pēc horoskopa zīmes0

Publicitātes foto/pixabay.com

Paziņojam varoņu-mīlnieku reitingu, kuram no jūsu pazīstamajiem vīriešiem, ir vislielākās iespējas būt virsotnē.

12. vieta – Zivis

Ar tādu partneri vienmēr ir jālavierē. Viņam ir praktisks prāts, bet attiecībās viņš meistarīgi rada sajūtu, ka vispār nesaprot, kas notiek. Vai tāpat kā strauss slēpj galvu smiltīs. Nenotveramais vīrietis-Zivis pats to nepamanot, tieši ar šo rakstura īpašību piesaista sievietes. Ja viņš izsaucis jūsu interesi, jums nāksies to izrādīt pietiekami skaidri, bet bez uzbāzības un provokācijām – citādi šāds vīrietis vienkārši aizslīdēs, kā to dara jebkurā saspringtā situācijā.

11. vieta – Dvīņi

Daudziem vīriešiem-Dvīņiem ir vajadzīga gādīga „māmiņa”: bērnībā tieši šāda sieviete, visticamāk bija viņam līdzās, nepārtraukti uztraucoties par dārgā dēliņa labklājību un veselību. Vai jūs esat gatavas uzņemties šādu lomu? Ja jā, jums vajadzēs bezgalīgu pacietību, daudz dvēseles spēka un pastāvīgu gatavību atbalstīt un uzmundrināt savu partneri, lai stiprinātu viņa ticību sev. Turklāt attiecību jomā viņš bieži uzvedas kā kaķis: vīrieši-Dvīņi mīl ģimenes pavarda siltumu, bet neatteiksies no paša brīvības un priekšroku dos staigāšanai, kur pašiem tīk.

10. vieta – Ūdensvīrs

Šīs zīmes stihija – gaiss, tāpēc vīriešiem-Ūdensvīriem attiecībās piemīt tāds pats gaisīgums, viņi mēģina izbēgt no solījumiem un vispār no jebkādām saistībām. Viņus apgrūtina ģimenes saistības, viņi nevēlas nevienam piederēt. Lai iekarotu viņa uzmanību, jums vajadzēs viņu pārsteigt. Bet, ja jūs jau esat attiecībās, esiet gatavi viņu visu laiku izklaidēt, būt gādīgai un tajā pašā laikā patstāvīgai, izskatīties neatkarīgai. Vienvārdsakot, visu laiku mainīt draudzenes, mīļākās un gudra padomdevēja lomas. Esat gatavas? Tad uz priekšu! Garlaicīgi jums noteikti nebūs.

9. vieta – Vērsis

Ja vīrietis-Vērsis būtu deserts, tad uz jūsu šķīvja atrastos šokolādes muss. Viņam ir satriecošs šarms, viņš lieliski izjūt sievietes un māk ar viņām apieties. Vārdu sakot, viņš varētu būt lielisks varoņa-mīļākā kandidāts, ja vien nezaudētu drosmi, kad lieta nonāks līdz oficiālai attiecību noformēšanai. No otras puses, ja jūs jau esat pāris, viņš sāks izrādīt patiesās rakstura īpašības: sirds dziļumos tāds partneris paradoksālā veidā baidās, ka viņu pametīs. Jāņem vērā, ka vīrietis-Vērsis necieš mainīt savus paradumus – tādēļ sagatavojieties izrādīt maksimālu elastīgumu un nezaudējiet pacietību.

8. vieta – Jaunava

Romantisks dvēselē, viņš māk aplidot pēc visiem noteikumiem – rūpīgi un skaisti. Vīrietim-Jaunavai ir nepieciešama gudra, patīkama sieviete ar pragmatisku raksturu – apmēram tādu kā viņam. Viņš tiecas izveidot spēcīgu ģimenes pavardu, viņa pasaulē visam jābūt uzticamam, racionālam, pārdomātam un komfortablam. Ja jūs tikai sākat attiecības ar šādu vīrieti, galvenais – skaidri saprast, ko tieši jūs no viņa gribat. Ja meklējat stabilitāti, nebaidāties mazliet garlaikoties un esat gatavas paciest partnera zināmā mērā garlaicību, tad nešaubieties – uz priekšu! Ja vīrietis-Jaunava precēsies, tad visticamāk tikai reizi un uz mūžu.

7. vieta – Auns

Pēc pirmā acu skatiena, mīlestība vīrišķīgajam Aunam nav dzīves prioritāte: viņš neatradīsies pie jūsu kājām pēc pirmā jūsu rokas mājiena. Lai iemīlētos sievietē, viņam viņa ir jāapbrīno – labāk viņai izskatīties nepieejamai princesei viņa acīs. Citiem vārdiem sakot, ja esat gatava iekarot šādu mačo, galvenais – lai viņš par to nenojaustu. Spēles jēga? Vīrieti-Aunu visvairāk uzbudina tieši tas, kas viņam nav sasniedzams un viņš būs gatavs ziedot visas pasaules bagātības, lai jūs iekarotu.

6. vieta – Strēlnieks

Ja vīrietis-Strēlnieks būtu filmas varonis, tad viņš varētu būt Tarzāns – džungļu karalis. Viņa vērtības – godīgums un tiešums, dažkārt pat pārāk liels tiešums. Varbūt viņš nejūt sievietes pārāk smalki, bet izturas pret viņām ar bezgala lielu cieņu. Lai iepatiktos tādam vīrietim, nevajag neko sarežģīt: pietiek ar atvērtu smaidu un izteiksmīgu skropstu plivināšanu. Par tādiem saka: „Vienkāršs, labs puisis!”. Ja nolemsiet ar viņu veidot ilgstošas attiecības, tad viņa uzticībā, dāsnumā un pacietībā varat nešaubīties.

5. vieta – Vēzis

Vīrietis-Vēzis nav pārāk tendēts uz donžuāna varoņdarbiem: ja viņam meitene patīk, viņš viņu aplidos smalki, slepeni, pielietojot tādus paņēmienus, ko viņa pat nepamanīs. Piezīmēsim, ka Vēzis ir visuzticīgākā horoskopa zīme. Viņam pat galvā neienāks riskēt ar attiecībām ar mīļoto sievieti mirkļa aizraušanās dēļ. Starp citu, viņš ļoti slikti panes jebkuru netaisnību – tas viņa partnerei jāņem vērā. Tādam vīrietim pārāk nepatiks arī jūsu neatkarīgais raksturs – ja tas jums ir svarīgs, būs jāmeklē kompromisi. Toties, ja Vēzis ir iemīlējies, viņš vārda tiešākajā nozīmē būs gatavs jums nonest zvaigznes no debesīm, rūpēties par jums un apbrīnot 24 stundas diennaktī.

4. vieta – Lauva

Ceturtā vieta reitingā – nav nemaz slikts rezultāts. Tikai varat būt pārliecināti, ka Lauva ar to nesamierināsies, jo viņa pamattrūkums ir lepnums un pašapziņa, kas ekstremālās situācijās riskē pāraugt lielummānijā. Toties viņš ir sasodīti pievilcīgs, drosmīgs, kreatīvs – neatvairāms vīrietis, ja spēsiet viņu pieradināt. Lauvam ir lieliska gaume, viņš labi saprot, kas ir greznība, turklāt viņu atšķir tāda īpašība kā dāsnums. Savai iemīļotajai viņš centīsies sagādāt labsajūtu – ļoti patiesi, lai gan reizēm neveikli. Ja vēlaties būt vīrieša-Lauvas draudzene, nodrošinieties ar iecietību pret viņa neveiklajiem gājieniem, kā arī iemācieties lasīt viņa domas: viņš nemāk stāstīt par to, kas notiek viņa dvēselē.

3. vieta – Mežāzis

Nopietns, uzcītīgs (dažkārt pat pārlieku), vīrietis-Mežāzis mīlestībā drīzāk meklē savu pretmetu – spīdošu, juteklisku sievieti ar vieglu raksturu, kura māk priecāties par katru dienu un baudīt dzīvi. Vai atpazīstat sevi šajā portretā vai varbūt jau sen esat sapņojusi par tādu dzīvi? Kopā ar uzticamo vīrieti-Mežāzi jūs ļoti viegli sajutīsieties kā košs, bezrūpīgs tauriņš – viņa pašpārliecinātība no tā tikai augs, bet viņš pats būs stāvā sajūsmā!

2. vieta – Skorpions

Attiecības ar sievietēm ieņem ļoti svarīgi vietu vīrieša-Skorpiona dzīvē – lai gan viņš cenšas to neizrādīt. Iemesls ir tāds, ka spēcīgās jūtas dara viņu ievainojama: ja viņš ir iemīlējies, runa ir par īstu, dziļu pieķeršanos, kas viņam ir svarīgāka par visiem materiālajiem labumiem un aprēķiniem. Viņš cietīs, ja bez viņa ziņas spersiet kaut soli un augstāk par visu stādīs jūsu pāra intereses. Tik kaislīgs vīrietis varētu pretendēt uz ideālā varoņa-mīlnieka lomu, ja dažkārt spētu būt mazāk pieprasošs un ne tik kategorisks.

1. vieta – Svari

Gudrs, smalks, ar lielisku gaumi, humora izjūtu un diplomāta raksturu: mūsu zvaigžņu reitinga augšgalā ir vīrietis-Svari! Mīlestība ir viņa dzīves centrs, bet viņš pats ir ļoti jūtīgs pret skaistumu visās tā izpausmēs. Laulības saites viņu nemulsina – tieši otrādi, ģimene vīrietim-Svariem ir viena no dzīves pamatvērtībām. Turklāt ar Svariem garlaicīgu nebūs – izcili hedonisti, viņi ņem no dzīves visu labāko un māk gūt baudu visās jomā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv