Kokteilis
Baudi

Mīlestības mūzika ar duetu “Mirabai Ceiba” Lielajā ģildē0

Publicitātes foto

Lielajā ģildē 16. oktobrī uzstāsies “Mirabai Ceiba” duets ar koncertprogrammu “Agua de Luna”. Maiga un vienlaikus visu uzmanību piesaistoša ir dueta mūzika. Delikātas arfas un ģitāras skaņas kopā ar mīlestībā sasaistītām balsīm rada bagātīgas, pārpasaulīgas skaņu harmonijas.

“Mirabai Ceiba” duets ir ģitārists, dziedātājs Markus Zībers un dziedātāja, arfiste Angelika Baumbaha. Viņi nāk no dažādām pasaules daļām: Markus no Austrumvācijas, Angelika ir dzimusi Tusonā Arizonā un uzaugusi mazā ciemā netālu no Meksikas, viņa ir meksikānietes un vācieša meita.

“Albums “Agua de Luna” ir nozīmīgs pagrieziena punkts “Mirabai Ceiba”,” saka M. Zībers un atklāj: “Pēc desmit brīnišķīgiem gadiem ar “Spirit Voyage Records” šis ir mūsu pirmais pašu izdotais un veidotais albums. Mēs nolēmām to ierakstīt klusā atmosfērā mūsu mājās. Es uzcēlu nelielu studiju netālu no mūsu mājas skaistā ielejā netālu no Durango Kolorādo. Tas deva mums laiku un vietu, lai būtu patiesi radoši.” Idilliskā vieta iekļuva mūzikā. “Mēs tiešām jutāmies tuvu elementiem, tuvu dabai,” saka A. Baumbaha.

Vēl viens albuma iedvesmas avots bija Angelikas meksikāņu mantojums un pāra ceļojumi pa Latīņ­ameriku. “Tā ir kultūra, kas vienmēr liek man aizdegties,” saka A. Baumbaha. Viņu mērķis ir apvienot cilvēkus visā pasaulē. “Tas liek mums atvērt savu sirdi un mīlēt vienam otru. Tātad tas ir veids, kā neitralizēt visu negatīvo, kas ir pasaulē. Sanākšana kopā, lai radītu kaut ko skaistu, ir mūsu augstākās cilvēcības patiesa zīme,” saka A. Baumbaha. “Daudzējādā ziņā tas ir mūsu personīgākais albums,” stāsta M. Zībers, “bet tajā pašā laikā tas ir mūsu universālākais. Abas šīs enerģijas ir klāt.”

Saistītie raksti

Angelika un Markus kopā iedibinājuši jaunu garīgās mūzikas stilu, kas ir apvienojis Gurmukti mantru no Kundalīni jogas tradīcijas un oriģinālas angļu un spāņu dziesmas, kā arī ietekmējies no Amerikas indiāņu mūzikas un skandina Rumi, Thich Nhat Hanh, Guru Nanak un Yogi Bhajan viedos vārdus. “Mirabai Ceiba” veido izsmalcinātu visu šo tradīciju un avotu apvienību, izpaužot savus skaņdarbus meistarīgi veidotos ierakstos. Un tā šī mūzika kļūst sajūtama kā vienreizēja un bagātīga dāvana no Visuma. Koncertos “Mirabai Ceiba” iedvesmo klātesošos dziedāt kopā un izjust vienotības un beznosacījuma mīlestības garu.

Kad un kur?

  • 16. oktobrī plkst. 19.00 Lielā ģilde
  • Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv
  • Cena: EUR 21–80
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lieliskā atmosfērā aizvadīts pirmais festivāla “BILDES 2019” koncerts
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Klupdami krizdami uz “Expo 2020”. Latvijas dalība izstādē Dubaijā vēl nav izgāzusies
3 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Daugavpilī pie “Swedbank” bankomātiem izveidojušās rindas. Kā situāciju komentē banka? 1
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Ekonomika
Baumu anatomija – vai ir jēga nakšņot pie bankomāta?
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Labklājības ministre atklāj, cik milzīga ir lielākā pensija Latvijā 4
9 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Aizturētie tīšām izraisa ugunsgrēku Jūrmalas policijas izolatorā
5 stundas