21. gadsimts ir tehnoloģiju, patstāvības un nemitīgas kustības laikmets. Civilizācijas attīstība ir sasniegusi punktu, kad sieviete var šajā dzīvē iztikt bez vīrieša palīdzības. Tomēr, vai esam aizdomājušās par to, ka vīrietis diez vai meklē otru “vīrieti”, bet sievieti! Tāpēc tiksim skaidrībā, ko nozīmē sievišķība mūsdienās un kā iemācīties tādai būt?

Kas ir sievišķība?

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Tas nav sievietes ārējais izskats, bet viņas enerģētika un uzvedība. Pat “puiciska” sieviete, kas vienmēr valkā tikai bikses un kurai ir stilīga zēngalviņa var būt tik sievišķīga, ka galva noreibst. Sievišķība ir prasme – kā sevi pasniegt vīrieša acīs.

Sievišķība nav vajadzīga tam, lai piesaistītu partneri, radītu ģimeni, pēc tam laistu pasaulē bērnus. Lieta tāda, ka tieši sievišķība ir tas, kas vīriešus pievelk kā magnēts – tas notiek maņu līmenī, tieši tas ir atslēgvārds, kāpēc vīrietis pievērš uzmanību sievietei!

Kā kļūt sievišķīgai?

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Patiesībā katra sieviete jau piedzimst sievišķīga, šādu izvēli izdara dabi. Taču vēlāk, meitenei augot, mēs tiekam pakļautas dažādiem uzskatiem, audzināšanai, līdzcilvēku ietekmei, kas atstāj savus nospiedumus arī šajā jautājumā. Taču, ja tu vēlies būt sievišķīga, tev, pirmām kārtām, ir jāapzinās, ka tu esi sieviete.

1. Iemācies pieņemt vīriešu palīdzību

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Neraugoties uz to, ka sievietes mūsdienās var vadīt lielus uzņēmumus, būvēt veiksmīgu karjeru un būt neatkarīgas, pēc dabas likumiem viņas tik un tā paliek smalkas un burvīgas būtnes. Tamdēļ nevajag lauzt dabas likumus un mēģināt visu pacelt uz saviem pleciem! Iemācies izvairīties no smagiem, fiziskiem darbiem un citiem sadzīves jautājumiem, kas pieprasa vīrieša roku. Tava dzīšanās pēc pilnīgas neatkarības traucē tavai sievišķīgajai enerģētikai. Un, diemžēl, cīņā pēc savas pilnīgās neatkarības tu maksā ļoti augstu cenu – savu sievišķību. Tāpēc pārstāj darīt visu pati. Lai arī tu jūties “es taču pati varu visu” – nopērc sev kleitu, uzlako nagus un gaidi vīrieša palīdzību!

2. Nevairo negatīvo enerģiju!

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Kad sieviete dusmojās, viņa izstaro postošu enerģiju. Izrādot savu neapmierinātību, tavas sievišķīgās īpašības pazūd un tu kļūsti… nepievilcīga. Ja tu vēlies būt sievišķīga – iemācies savas dusmas kontrolēt, neizrāda tās un “izlādē” citos veidos, piemēram, sporta zālē. Tāpat arī centies izvairīties no strīdiem – jebkuru konfliktu laikā tu patērē ārkārtīgi daudz enerģijas, un šī procesa laikā sieviete zaudē daļu arī tās enerģijas, kas ir viņas sievišķība.

3. Tiec vaļā no kaitīgiem ieradumiem

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Alkohols, smēķēšana, necenzēti vārdi, narkotiskās vielas un citi kaitīgi ieradumi nav apvienojami kopā ar jēdzienu – sievišķīga. Vēl jo vairāk, ja tu rūpīgi padomāsi, kāds sakars sievietei, kas smēķē vai lamājas ar sievišķību? Gribi būt sieviete? Dodies uz sporta zāli, ēd veselīgu pārtiku un lutini sevi! Vīriešus saista sievietes, kas ir ne tikai skaistas, bet arī rūpējas par savu veselību.

4. Piepildi savu dzīvi ar sievišķību

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Piepildi savu dzīvi ar lietām, sajūtām un nodarbēm, kas tev dāvā vajadzīgo enerģētiku: ēst gatavošana, dejošana, joga, valodu apmācība. Apmeklē dažādus kursus, kas dara tev prieku! Mācies make-up skolā, dodies pie stilista, nopērc sev skaistu apakšveļu – sajūti, kur meklēt sievišķību! Drīz vien tu redzēsi, kas tev sniedz harmoniju.

Un, galvenais, atceries, vīrieši mīl sievietes, kas ļauj par sevi rūpēties!