Kokteilis
Stilo

Vīrieši atzīstas, kādus sieviešu apģērbus viņi ienīst: pūkainas čības un citas “šausmas”0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Mēs, sievietes, cenšamies izskatīties pievilcīgi un skaisti. Tikai dažkārt ar saviem centieniem vīriešu acīs izskatāmies gluži citādi.

Noskaidrojām, kādi apģērbi un modes trendi, pēc vīriešu domām, izskatās briesmīgi un sievietes tēlu viņu acīs bojā un padara nepievilcīgu.

Raimonds, 40 gadi
“Vispār un nekādos apstākļos nepatīk tagad modē esošās džinsu bikses ar augsto jostasvietu. Tā ir pilnīga katastrofa. Vienmēr sievietes siluetā patīk divas lietas: svārki, kurus, meitenes sauc par svārkiem – zīmuļiem un eleganta blūze. Šādā apģērbā jebkura sieviete izskatās sievišķīga un eleganta. Ikdienišķam, brīvā stila apģērbam sievietes tēlā man patīk foršas, stilīgas kedas un “hudijs” – šis tēls ir tāds mīļš.”

Andrejs, 32 gadi
“Pūkainās čības – absolūti bezgaumīgs atribūts, neatkarīgi no zīmola, kas to ražo. Tāda sajūta, ka atrodamies 10 000 gadu senā pagātnē un vīrietis savas sievietes dēļ ir nogalinājis kādu zvēru. Man patīk redzēt sievietes sievišķīgā apģērbā, kas akcentē viņas sievišķību.”

Alekss, 33 gadi
“Nepatīk, ja sieviete savā apģērbā centusies kombinēt vairākas spilgtas krāsas vienlaicīgi. Simpatizē klasiskas lietas: sievišķīgas kleitas, kostīmi, apavi uz augstiem papēžiem – bet ne pārspīlēti augstiem! Iespējams, brīvajā laikā, simpatizē arī, kad sieviete prot uzvilkt stilīgas kedas.”

Niks, 41 gads
“Vispār un nekad nepatīk, kad sievietes velk tā saucamās baletkurpes. Pat slaidas sievietes kājas šajos apavos izskatās sašķobītas. Vēl nepatīk kedas uz paaugstināta papēža daļas, protams, saprotu, ka tas ir trends, bet izskatās bezgaumīgi. Šķiet, ka kāja uzreiz kļūst vismaz par 3 izmēriem lielāka. Augstpapēžu kurpes laiviņas ar ļoti asu purngalu – šķiet, ka sieviete tās atradusi vecmāmiņas skapī. Ja sieviete velk kedas kopā ar svārkiem vai kleitu – no manis mīnuss. Patīk apģērbs mierīgos toņos, vislabāk kleitas.”

Valdis, 27 gadi
“Kaitina bērnišķīgi motīvi apģērbā. Džinsu bikses ar rāvējslēdzēju uz dibena izskatās vulgāri. Mans ideālais sievietes tēls ir: augstpapēžu kurpes, svārki – zīmuļi, blūze.”

Andris, 35 gadi
“Ļoti patīk, kad sieviete prot savā garderobē iekļaut dažādus vīriešu aksesuārus. Piemēram, viņa zina, kad un pie kāda apģērba var nēsāt stilīgu vīriešu pulksteni vai vīriešu kreklu. Man patīk pasteļu toņi un maigi audumi. Ideālais tēls: augstpapēžu kurpes, kostīms, mati zirgastē. Nepatīk viss, kas ir kategorijā “par daudz”: pūkains, spilgts, spalvas, akmeņi un tamlīdzīgi brīnumi.”

Gints, 24 gadi
“Nepatīk, kad sievietes tēlā vienlaicīgi ir dziļš dekoltē un mini svārki. Iespējams, ka vizuāli tas ir skaisti, bet uzskatu, ka sieviete nedrīkst būt izlasāma kā atvērta grāmata, ir jābūt kādam “noslēpumam”. Nepatīk, kad sievietes valkā bikses ar “nošļukušu” sēžamdaļu – protams, zinu, ka tas ir trends, bet tas bojā ķermeņa proporcijas un izskatās ļoti nevīžīgi.”

LA.lv