Kokteilis
Mīli

Vīrieši atzīstas: kādas sieviešu pateiktās frāzes viņiem likušas justies kā septītajās debesīs0

Foto: Pexels

Runāt kaut ko seksuālu bez zemteksta ir grūti. Bet vīrieši saprot tikai tiešu valodu. Lūk, vīriešu atzīšanās, kādas sieviešu pateiktās frāzes viņus ir uzbudinājušas un likušas justies izcili!

“Visu dzīvi atcerēšos, kā viņa man nočukstēja ausī: “Es vēlos dzirdēt tavu orgasmu! Tas bija ārkārtīgi kārdinoši,” – Daniels, 29 gadi.

“Viņa palūdza man atkorķēt šampanieti, tad izlēja to pār manu vēderu un sāka mani skūpstīt un teica – tagad dari ar mani, ko vēlies! Vispār es esmu kautrīgs, bet šīs frāzes man lika justies patiešām izcili,” – Sergejs, 30 gadi.

“Manai sievietei patīk atklāt man savas seksuālās fantāzijas. Tās nav noteikti jāizpilda, tikai viņa to visu man pačukst ausī, dara to visdažādākajos brīžos, piemēram, kad esam ieradušies uz kādām garlaicīgām pusdienām. Tad vienīgā vēlme ir ātrāk tikt mājās un izdarīt to, ko viņa vēlas,” – Vestards, 22 gadi.

“Nav svarīgi, ko tieši viņa saka. Man ārkārtīgi patīk dzirdēt viņas balss tembru mīlēšanās laikā”, – Mareks, 29 gadi.

“Reiz viņa man sacīja, ka vēlas tūlīt pat nodarboties ar seksu – ne mirkli negaidīt! Tas notika jau sen, bet atceros to joprojām – vienas no mīļākajām atmiņām,” – Sandis, 26 gadi.

“Mana sieva bieži man čukst ausī, kad mēs mīlējamies – savas fantāzijas, savas izjūtas, viņa saka, ka ļoti mani grib un ka tas, ko es daru, viņu ļoti uzbudina. Tas, protams, liek justies man fantastiski,” – Kaspars, 30 gadi.

LA.lv