Kokteilis
Mīli

Vīrieši atzīstas: 5 lietas, kas viņus uzrunā sievietē vienā acumirklī0

Foto: Pixabay

Ir daudz un dažādas lietas, kas citiem cilvēkiem tevī var simpatizēt un arī nepatikt. Un lai gan āriene ir ārkārtīgi svarīgs faktors, jo palīdz veidot pirmo iespaidu par tevi, tas nebūt nav viss. Kas patiesībā vīriešus saista sievietē? Lūk, ko saka viņi paši!

1. Viņai piemīt laba humora izjūta

“Sieviete, kas no sirds smejas par maniem jokiem un saprot tos – tas ir ļoti svarīgs faktors, vai man viņa patiks. Man patīk sievietes, kuras nebaidās būt mazliet sarkastiskas, kuras spēj man “piespēlēt”, jokojoties. Vissliktākās attiecības, kādas man ir jebkad bijušas, bija ar meitenei, kura vispār nesaprata manus jokus.”

2. Viņai jābūt apveltītai ar prātu

“Sev blakus es vēlos redzēt sievieti, kura prot domāt. Viņai nav noteikti jābūt maģistra grāda izglītībai, bet es vēlētos just, ka viņas smadzenes “strādā”. Es vēlos sev blakus cilvēku, ar ko varu parunāt arī par dziļām un nopietnām tēmām.”

3. Viņai ir jāspēj just līdzi

“Mēs dzīvojam tādā laikmetā, kad vienaldzība ir moderna, tāpēc es negribu, lai tā būtu manās attiecībās. Es vēlētos sev sievieti, kura ne tikai prot rūpēties par citiem, bet arī attiecas pret apkārtējiem ar labestību. Es domāju, tas ir pretīgi – būt vienaldzīgam.”

4. Viņa ir pašpietiekama

“Tas nozīmē, ka viņa var un spēj pati par sevi parūpēties. Ne tāpēc, ka man ir vajadzīga bagāta sieviete, bet tāpēc, ka es nevēlos, ka viņa visu mūžu “sēdētu man uz kakla.”

5. Viņai ir jābūt ambiciozai

“Es daudz strādāju, man ir lielas ambīcijas, un es vēlētos sev blakus sievieti, kura mani saprot. Kura saprot to, ka es viņu neignorēju, bet gluži vienkārši esmu ceļā uz saviem mērķiem. Ideāli, ja arī viņai ir pašai savi plāni un dzīves mērķi. Manas iepriekšējās attiecības beidzās tāpēc, ka viņa nemitīgi šaubījās par to, ko un kāpēc es daru.”

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv