Vēlies uzzināt vīrieša trūkumus tikai paskatoties viņam acīs? Fiziognomikas (zinātne, kas pēc cilvēka ārējām pazīmēm pēta raksturu) speciālisti atklājuši noslēpumu, kas var tev palīdzēt uzzināt daudz jauna par viņu. Teiciens, ka acis ir dvēseles spogulis, ir patiess. Tās patiešām var ļoti daudz atklāt par cilvēku. Tajā skaitā arī to, kas viņam dara prieku un kādi ir viņa trūkumi. Kā pēc acu krāsas var iepazīt vīrieti? Lūk, kā!

Viņam ir brūnas acis

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Spriežot pēc šīs teorijas, brūnacaini vīrieši ir ugunīgi. Viņi ir kaislīgi un impulsīvi. Tāpat arī konfliktējoši, kuriem atzīt cita cilvēka taisnību nav pārāk viegli. Viņi ātri aizmirst, ja kāds viņiem ir nodarījis pāri. Ir asprātīgi un sabiedriski, viegli atrod kopīgu valodu ar citiem. Bieži iemīlas. Jo tumšāka acu krāsa, jo vairāk izteiktas visas augstāk minētās īpašības.

Padoms: Slavē viņu un neaizmirsti par komplimentiem. Brūnacaini vīrieši nevar ciest kritiku, bet sievietē vispirms novērtēs lojalitāti. Apbrīno viņu, un viņš tev atnesīs Mēnesi no debesīm.

Viņam ir zilas acis

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Zilacaini vīrieši ir viegli ievainojami un emocionāli. Viņus ir viegli aizvainot, turklāt viņi to atcerēsies ļoti ilgi. Neskatoties uz to, dvēselē viņi ir īsti romantiķi un jau kopš bērnības sapņo apprecēties ar savu “otro pusīti”, kura atbalstīs viņu gan dzīves uzskatos, gan profesionālajā sfērā.

Padoms: lai savaldzinātu šādu vīrieti, iesaisties viņa interesēs. Uzzini, kādas ir viņa aizraušanās un pacenties atrast tajās arī kaut ko interesantu sev. Svarīga nianse: šādi vīrieši nekad nepiedod krāpšanu, tāpēc tev vienmēr ar viņu jābūt godīgai un nekādā gadījumā nevajadzētu provocēt greizsirdību no viņa puses. Zilacains vīrietis novērtēs labestību un spēju just līdzi. Ja tu šim vīrietim piešķirsi pārliecību par jūsu attiecībām, viņš būs uzmanīgs, maigs un rūpēsies par tevi.

Viņam ir pelēkas acis

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Viņi ir reālisti, kas stingri stāv uz zemes. Viņi maz runā, bet daudz dara. Uz viņiem vienmēr var paļauties. Protams, ka ir arī mīnusi – viņi ir ļoti neemocionāli un ieturēti, viņiem ir grūti paust savas emocijas. Tas bieži kļūst par strīdu iemeslu, jo šādu vīriešu mīļotajām sievietēm bieži var likties, ka viņas nemīl.

Padoms: iedvesmo viņu! Par cik šim vīrietim pietrūkst kaisles, viņš meklē sievieti – svētkus, ar kuru nekad nebūs garlaicīgi! Tāpēc, esot kopā ar tādu vīrieti, sieviete var droši paust savas emocijas – kā pozitīvas, tā arī negatīvas, bet tāpat bieži uzņemties iniciatīvu, ja runa ir par dažādām idejām, kā pavadīt laiku. Sievietei attiecībās ar šādu vīrieti nav jābaidās būt dažādai.

Viņam ir zaļas acis

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Šie vīrieši ir ambiciozi. Viņi mīl risku, kas padara viņus par ne ļoti uzticamiem pavadoņiem otrai pusītei. Tomēr tajā pat laikā kopā ar viņu nekad nebūs garlaicīgi, jo katra diena būs citādāka. Starp citu, viņi nekad necieš no sieviešu uzmanības trūkuma, taču viņu vidū ir daudz vecpuišu.

Padoms: neizrāda uzmanību viņam atklātā veidā. Viņš ātri piefiksēs, ka ir tev interesants. Centies darīt pretējo – izliecies, ka viņš tavu uzmanību nav izpelnījies, tas tikai vēl vairāk liks viņam tevi iekārot. Dažas dienas šīs “spēles” un tu būsi uzvarētāja.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem