Agrāk jums viss bija labi, taču tu esi pamanījusi, ka tavu mīļoto vīrieti vairs pie tevis “nevelk”. Sievietes katru mēnesi ir pakļauties dažādām cikliskām izmaiņām organismā, tāpēc dažreiz mums negribas mīlēties, taču līdzīgas izpausmes no vīrieša puses “tulkojas” mazliet citādi un satraukties ir patiešām vērts!

1. Viņam ir cita

Šo variantu, protams, nevar izslēgt. Ja viņš vairs tevi neiekāro, tad visdrīzāk, viņš gluži vienkārši seksuāli ir apmierināts. Šī versija kļūst ļoti ticama gadījumā, ja viņa seksuālā apetīte ir ļoti strauji mainījusies.

2. Viņš tevi vairs nemīl

Arī šāds variants ir iespējams. Ar laiku jūsu attiecības mainās, kaisle norimst, tajā skaitā reizumis arī mīlestība. Ja vīrietis nevēlas tevi izmantot bez mīlestības savu vajadzību apmierināšanai, tas liecina par to, ka viņš tevi patiešām ciena. Un tā ir lieliska īpašība.

3. Jūsu dzīvē ir pārāk daudz rutīnas

Un tā jūs abus ir aprijusi, kopā ar jūsu attiecībām un jūtām. Tomēr šajā gadījumā viss vēl nav zudis. Jums ir atklāti jāizrunājas un jācenšas kaut ko mainīt savā ikdienā un kopdzīvē, lai pārvarētu šo krīzi.

4. Tu pārāk bieži viņam esi atteikusi

Tik bieži, ka viņš jau ir pieradis pie tā, ka saņems atteikumu, tāpēc ir pārtraucis censties. Iespējams, šī iemesla dēļ, ir piepildījies arī punkts Nr. 1. Šajā gadījumā situāciju, iespējams, var atrisināt, ja viņš piekritīs ar tevi atklāti izrunāties.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem