Kokteilis
Dzīvo

Viņiem ir akmens sirds: 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kam patiesībā nerūp citi un viņu emocijas0

Foto: Pexels

Daži cilvēki ir ļoti sirsnīgi un patiesi spēj just līdzi citiem un priecāties par citu panākumiem. Taču eksistē arī pretēji cilvēki – sabiedrībā gan viņi uzliek “pieklājības masku”, lai izskatītos citiem “pieņemami”, bet patiesībā viņus ļoti reti kad satrauc citu cilvēku problēmas un sajūtas.

Kurās 3 zodiaka zīmēs šie cilvēki ir dzimuši?

Skorpions

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji, visbiežāk, priekšroku dod maskai “pieklājīgs cilvēks”. Kad viņi kādam jūt līdzi, tad visbiežāk dara to pieklājības pēc, nevis tāpēc, ka viņus tas patiešām uztrauc. Ja tu kādreiz esi ar Skorpionu dalījies savos pārdzīvojumos, tad zini, ka pēc šīs sarunas viņš gandrīz uzreiz visu aizmirsīs un šīs emocijas viņā nesaglabāsies. Skorpioni pēc savas būtības ir ļoti aukstasinīgi cilvēki. Taču jāpiekrīt, ka vienlaikus viņi ir ļoti pacietīgi un lieliski aprēķinātāji, tāpēc arī aizvainojumu var atcerēties teju mūžīgi. Kad visi jau būs aizmirsuši, ka reiz gadījās Skorpionam izdarīt pāri, nemaz nešaubieties, viņš pats gan aizvien to atceras.

Jaunava

Cilvēki, kas dzimuši šajā zodiaka zīmē, patiesībā ir pacietīgi, tomēr kaitināt viņus nevajadzētu. Viņi atšķiras ar to, ka savās dusmās ir ļoti nekontrolējami. Aizvainojot Jaunavu, vajadzētu būt gatavam uz visu. Bez sirdsapziņas pārmetumiem šis cilvēks savam pāridarītājam liks ciest daudz vairāk, nekā cieta viņš pats. Pat kopā nodzīvota dzīve ar Jaunavu, negarantē to, ka Jaunavas kļūst paredzamas. Pateicoties savai “akmens sirdij” paredzēt šo cilvēku patiesās domas un nolūkus, ir praktiski neiespējami.

Mežāzis

Kas attiecas uz Mežāžiem, tad viņi ar cinismu attiecas pret visu, kas neskar viņus pašus. Izrādītas emocijas viņi uzskata par vājumu. Jebkurš strīds, ko viņi uzsāk, beigsies ar viņu taisnību. Pat visbezcerīgākajā strīdā viņi izmantos visu, lai tikai pierādītu savu taisnību – pat tad, ja patiesībā viņi kļūdās. Mežāži bieži cenšas atrast cilvēkā “vājo vietu” tikai tāpēc vien, lai uzvarētu. Ļoti ietiepīgi un auksti cilvēki.

Saistītie raksti
LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
42 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
38 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
59 minūtes