Kokteilis
Mīli

Viņi viens otru saprot no pusvārda: TOP 5 ļoti saderīgi pāri saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Unsplash

Vai mēdz būt ideālas attiecības? Vai tādas ir iespējamas tikai filmās un grāmatās? Tomēr izrādās, ka nē. Astrologi apgalvo, ka šiem pieciem zodiaku zīmju pāriem pa spēkam ir radīt ideālu savienību.

Un, tā, lūk, arī tavs ideāls partneris, ja esi dzimis vienā no šīm zodiaka zīmēm:

1. Zivis + Skorpions

Šie partneri lieliski sajūt viens otru. Viņu savienība ir “gaisā” jūtama. Viņiem nevajag noteikti sarunāties, lai saprastu, ko otrs cilvēks vēlas viņam pateikt. Viņus tāpat vieno arī humora izjūta, kas attiecībās nebūs nav mazsvarīgi. Savās attiecībās viņi viens par otru zina absolūti visu – pat visšausmīgākos noslēpumus.

2. Ūdensvīrs un Dvīņi

Viņi ir patiešām ideāls pāris. Viņiem nekad nav garlaicīgi vienam ar otru, tāpēc viņi vienmēr zina, ko darīt kopā. Vēl jo vairāk – viņiem ir ciešs kontakts arī psiholoģiski, tāpēc nereti spēj lasīt viens otra domas. Pārsteidzoši ir tas, ka abi šie cilvēki raksturā ir pietiekoši neatkarīgi un brīvību mīloši, tomēr tas nekādā veidā nekaitē viņu attiecībām.

3. Mežāzis un Jaunava

Šie cilvēki ir uz viena viļņa. Pat viņu dienas ritms ir līdzīgs. Viņiem patīk, ka viss dzīvē ir saplānots un pilnīgi skaidrs. Viņi māk viens otru cienīt, turklāt, kas attiecībās ir ļoti svarīgi – prot viens otrā klausīties. Starp viņiem ir ļoti veiksmīga savienība.

4. Strēlnieks un Auns

Saistītie raksti

Uguns kaislība ir karsta. Šiem abiem ir lieliskas intīmās attiecības. Taču, par laimi, viņi labi sader ne tikai seksuālajā ziņā. Viņi papildina viens otru, labprāt kopā izklaidējas un saprot viens otru no pusvārda. Visbiežāk viņus vieno arī kopīgi hobiji.

5. Vērsis un Vēzis

Lai arī no malas varētu šķist, ka viņi ir atšķirīgi – cik Vēzis sirsnīgs un maigs savās izpausmēs, tik Vērsis – atturīgs, patiesībā viņiem ir ļoti daudz kā kopīga. Viņi abi ļoti augstu novērtē ģimenes dzīvi, uzticību un drošību. Šīs ir ļoti stabilas attiecības, jo viņiem abiem ir līdzīgi dzīves principi.

LA.lv