Kokteilis
Dzīvo

Viņi var šķist kautrīgi, bet jūs kļūdāties: TOP 5 zodiaka zīmes, kam nav nepieciešami citu uzmanības apliecinājumi0

Foto: Pexels

Cilvēki ir dažādi – vieni vienmēr vēlas būt uzmanības centrā un lai viņiem būtu pievērsta citu uzmanība, bet citi no tā vairās. Vieni izvēlas atpūsties lielās kompānijās, bet citi vislabāk jūtas tikai savas ģimenes lokā un starp tuvākajiem draugiem.

Ja mēs zinām, ka Lauvas, Dvīņi un Auni vienmēr un visās kompānijās ir skaļi, vienmēr pamanāmi un ļoti aktīvi, tad kuri ir tie cilvēki, kas reti kad tiks novēroti tādā situācijā?

Astrologi nosauc 5 zodiaka zīmju pārstāvjus, kuriem nepieciešamība tikt pamanītiem starp citiem nepiemīt. Vēl jo vairāk, bieži tas ir saistīts ar to, ka viņi ir tik pašpietiekami, ka citu uzmanības apliecinājumi viņiem vienkārši nav vajadzīgi, tāpēc nereti viņi var šķist kautrīgi.

1. Jaunava

Jaunava nekad nepievērsīs sev uzmanību. Šie cilvēki parasti nav ārišķīgi, ir vairāk noslēgti. Viņi rīkojas, bet nealkst noteikti uzmanības izrādīšanu no apkārtējiem. Viņi pat apzināti izvēlas palikt “otrajā plānā”, jo, sak, no turienes labāk var izvērtēt situāciju. Ja šīs zodiaka zīmes pārstāvi neapmierina kompānija, kurā viņš atrodas, viņš šo vietu pametīs. Jaunava gluži vienkārši biežāk par citiem laiku vēlas pavadīt vienatnē ar sevi – tā šiem cilvēkiem ir komfortablāk.

2. Vēzis

Vēža “kautrīgums” var būt mānīgs. Viņi var justies un izskatīties mazliet bikli jaunās kompānijās, kur ir daudz nepazīstamu cilvēku. Vēža “aizdomīgums” pret svešiem cilvēkiem bieži viņam traucē iegūt jaunus draugus. Taču ir kāds bet – nepārlieciniet Vēzi iepazīt un sadraudzēties ar jauniem draugiem, viņi savā dzīvē vadās tikai pēc savas intuīcijas. Ja viņiem nebūs iekšējas pārliecības, ka viņiem savā dzīvē ir vajadzīgs konkrētais cilvēks, viņi nekad nenodibinās ar viņu nekādas attiecības. Nelīdzēs arī jūsu “palīdzība”. Tāpēc nereti Vēži var šķist kautrīgi, kaut patiesībā ļoti rūpīgi izvēlas cilvēkus, ar kuriem pavadīt kopā savu laiku.

3. Zivis

Šie cilvēki mēdz uztraukties pārāk daudz par dažādām lietām. Sabiedrībā viņi var justies neērti, jo bieži vien tas nozīmē to, ka viņiem savā ziņā ir jāpamet sava komforta zona, taču tā viņiem ir svēta! Tad kāpēc to darīt, ja var palikt tur, kur viņiem ir ērti?

4. Mežāzis

Saistītie raksti

Šie cilvēki ir noslēgti un noslēpumaini – pirms viņi “iznāks no ēnas”, viņi pārliecināsies, kāda ir šī sabiedrība un vai vispār ir nepieciešams to darīt. Lai arī šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem nav ne mazāko grūtību atrast kopīgu valodu r jebkuru svešinieku, viņi vienkārši neredz jēgu “tērēt savu dārgo laiku” ikvienam. Viņi to darīs tikai tad, kad šis cilvēks šķitīs interesants un vēl vairāk – potenciāli spēs dot kaut ko pretī.

5. Skorpions

Skorpiona esamība šajā sarakstā daudziem var likties pārsteigums, taču patiesībā dziļi sirdī šie cilvēki ir ļoti jūtīgi. Ārēji viņiem nav problēmu runāt un kontaktēties ar jebkuru tikko iepazītu cilvēku, taču tā ir tikai “formalitāte”. Patiesībā Skorpioni, līdzīgi kā Vēži, cilvēkus “skenē” palīgā ņemot savu intuīciju. Un savu īsteno būtību atklāj tikai un vienīgi tiem cilvēkiem, kas skenēšanas testu ir pienācīgi izturējuši. Pretējā gadījumā dažkārt lielās kompānijās viņi var likties noslēgti un nerunīgi.

LA.lv