Kokteilis
Dzīvo

Viņi var kļūt patiešām draudīgi: TOP 5 visbīstamākās zodiaka zīmes0

Foto: Pixabay

Kad runa ir par visbīstamākajām zodiaka zīmēm, mēs automātiski pieņemam, ka no šiem zīmju pārstāvjiem vajadzētu izvairīties… Bet vai starp taviem draugiem nav nevienas no šīm zīmēm? Varbūt tu to pat nenojaut!

Šajā sarakstā ir tās zodiaka zīmes, kuras var kļūt ļoti bīstamas konkrētos apstākļos. Kuras tās ir?

1. Auns

Auni vienmēr ir impulsīvi, bet vēlme izskatīties bīstamiem viņus pat dzen azartā. Viņi ir impulsīvi, reizēm kaitinoši un paši stipri tic tam, ka drīkst (un vajag!) pārkāpt noteikumus. Viņi vienmēr pārbauda robežas, lai redzētu, cik tālu var iet!

2. Vēzis

Viena no visbīstamākajām zodiaka zīmēm: tie ir daudz viltīgāki, nekā var likties no malas. Nevajadzētu nenovērtēt Vēža spējas – tas jums var būt ļoti bīstami. Vēzis vienmēr rīkojas saskaņā ar saviem insinktiem. Pat, ja instinkts iesaka kaut ko ne pārāk labu…

3. Jaunava

Šīs zīmes pārstāvjus var uzskatīt par bīstamiem tajā sfērā, ko var raksturot ar vārdu “plānots”. No Jaunavām jūs nesagaidīsiet spontānu uzvedību un dusmas, viņu rīcība būs izplānota līdz smalkākajai detaļai, tieši tāpēc arī – tik bīstama. Kāpēc lai jūs tas biedētu? Jo Jaunava konkrētos apstākļos un mērķos ir gatava uz visu.

4. Strēlnieks

Viņš ir pelnījis būt šajā sarakstā. Neskatoties uz to, ka ir ļoti liels brīvdomātājs. Strēlnieks uzskata līdzīgi Aunam – noteikumi nav domāti viņam. Viņš tik ļoti ienīst jebkādu kontroles veidu, ka ir gatavs darīt visu, lai “traucēkli” likvidētu. Un tā, lai Strēlnieks iegūtu to, ko kāro, bet patiesībā nevar atļauties, viņš izdarīs visu (un reizēm arī ļoti bīstamas lietas), lai mērķi sasniegtu.

5. Mežāzis

Kāds, iespējams, padomās, ka tādai personībai kā Mežāzim šajā sarakstā nav vietas. Taču tas ir ļoti atkarīgs no apstākļiem, kādos Mežāzis atrodas. Šīs zīmes pārstāvji neapzināti vienmēr meklē citu cilvēku uzticību un atzinību, kā arī savas rīcības atbalstu no apkārtējiem. Šīs zīmes pārstāvji var kļūt tiešām augstprātīgi un pat rupji, nokļūstot sliktā kompānijā. Tāpēc ir uzmanīgi jāraugās, kādos cilvēkos atrodas Mežāzis, lai neraisītu viņā sliktas īpašības.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv