Kokteilis
Dzīvo

Viņi nesaprot vārdu “nē”: 3 visuzstājīgākie zodiaka zīmju pārstāvji0

Foto: Pexels

Uzstājība un ietiepīga ir ļoti labas rakstura īpašības, kas palīdz sasniegt dzīvē mērķus. Taču ikdienā tādas īpašības saskarsmē ar citiem cilvēkiem var šķist traucējošas.

Astroloģiski izskaitļoti 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas nepiekāpjas ne tikai lielu mērķu vārdā, bet arī visniecīgākajos sīkumos. Vai esi saticis tādus cilvēkus? Varbūt tāds esi tu pats vai tavs ģimenes loceklis?

Lūk, arī viņi:

3.vieta: Mežāzis

Viņi ir reālisti un vēl pie tam ļoti disciplinēti – viņi nosprauž mērķi un iet uz to, kā “teikts instrukcijā”. Paiet solīti sāņus nedrīkst nekādā gadījumā – tas taču var izraisīt katastrofu (ja tā notiek, tad šo katastrofu arī var novērot)! Tiesa, dažkārt šādas un tādas korekcijas savos plānos viņi pieļauj (taču tas notiek gaužām reti) un tikai un vienīgi tad, ja izdomā to paši.

2.vieta: Vērsis

Saistītie raksti

Ja ietiepīgais Vērsis kaut ko ir sadomājis iegūt, nekādi šķēršļi uz planētas Zeme nav zināmi, kas varētu viņu apturēt. Tāpēc tad, kad tavs Vērsis tev dara zināmu, ko viņš vēlas, “nemaisies” viņam pa kājām – tu tāpat viņu neapturēsi. Bet, ja sāksi šaubīties par viņa veiksmi šajā iecerē, viņš tevi nedomājot ierindos “melnajā sarakstā”. Tāpēc, ja vien tu nevēlies tikt izsvītrots no Vērša dzīves, tici viņa panākumiem. Vienmēr.

1.vieta: Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir apveltīti ar milzīgu gribasspēku un izlēmību, viņiem to ir tik daudz, ka viņa varētu to aizdot vēl pāris cilvēkiem. Nobīdīt nost no ceļa Aunu, kurš iet uz savu mērķi, ir nereāli. Pat, ja pa ceļam būs siena vai kalns, tas viņu neatturēs – viņš turpinās iet. Ir jānotiek kaut kam katastrofālam, lai Auns mainītu savu virzienu. Parasti tas patiešām nekad nenotiek.

LA.lv