Kokteilis
Dzīvo

Viņi nekad nedarīs kaut ko pret savu ticību : 3 vismāņticīgākās zodiaka zīmes0

Foto: Unsplash

Ja tu esi viens no tiem cilvēkiem, kurš ir gatavs apiet veselu kvartālu vairāk tikai tāpēc vien, ka tikko aiz stūra uz ceļa tev parādījās melns kaķis vai tu nekad negribi sēdēt kinoteātra vietā Nr. 13, tev jāatzīst, ka esi māņticīgs cilvēks.

Neapšaubāmi, ka katram no mums dzīvē ir sagadījušās reizes, kad ir bijusi liela veiksme vai tieši otrādi – nelaime, ko var saistīt ar “pazīmēm”, ko notika pirms tam, taču, vai tas vienmēr ir saistīts, ir un paliek mīkla. Tomēr astrologi stāsta, ka ir daži cilvēki, kas uz māņticību ir tendēti vairāk kā citi. Un viņi ir dzimuši šajās 3 zodiaka zīmēs.

3. vieta: Skorpions

Skorpioni ir ļoti aizdomīgi – bieži vien viņi meklē ienaidniekus tur, kur viņu nemaz nav un baumas tur, kur tās nav bijušas pat tuvumā. Bet kur ir kaut kas aizdomīgs (viņuprāt), tur ir arī māņticība, jo lieka piesardzība nekad nav kaitējusi.

2. vieta: Dvīņi

Šīs zodiaka zīmes “divas sejas” ir ļoti aktīvas, tāpēc viņi prot gan krist histērijā, gan izrādīt ziloņa mieru teju vai vienlaicīgi. Dažreiz viņi šaubās, jo nevar izlemt, kurai no abām pusēm ir vairāk taisnības. Tad iestājas brīži, kad viņi meklē “atslēgu” dažādos ticējumos – kāpēc darīt vai nedarīt.

1. vieta: Zivis

Visu savu dzīvi šīs zodiaka zīmes pārstāvji paļaujas uz savu intuīciju, pieņemot lēmumus. Arī lielos plānos un darbos viņi nekad neiztiek bez ticības savai sirdsbalsij. Taču sadzīviskās situācijās viņi ir spējīgi jebko padarīt par lielu problēmu, un sasaistīt to ar dažnedažādiem ticējumiem, kāpēc pirmdien nedrīkst darīt to, bet otrdien ko citu. Jāteic, ka līdzcilvēkiem arī tas sagādā papildus rūpes, starp citu, kā arī pašām Zivīm.

LA.lv