Kokteilis
Dzīvo

Viņi ir visīstākie cīruļi: 4 zodiaka zīmes, kas mostas līdz ar pirmajiem saules stariem0

Foto: PANTHERMEDIA/ SCANPIX/ LETA

Mūžīgais temats – pūces un cīruļi! Bet varbūt tevī ir apvienojušās abas šīs īpašības? Vai tu brīvdienās guli līdz pusdienlaikam, bet varbūt uzskati, ka tā ir bezjēdzīgākā laika tērēšana uz pasaules?

Šoreiz noskaidrosim, kuri zvaigznāja pārstāvji ir apveltīti ar cīruļa dabu – kurš putniņš agri ceļas, tas ir viens no šiem 4 zodiaka zīmju pārstāvjiem!

1. Strēlnieks

Strēlnieks ir ļoti avantūriska zodiaka zīme, kas var izskriet no mājas pilnā “kaujas gatavībā” plkst. 5:30. Pats galvenais nosacījums – visur būt pirmajam! Turklāt tas nav pat īsti saistīts ar to, ka viņam patīk agri celties, tā, gluži vienkārši, ir viņa ierastā sacensība ar kādu. Strēlnieks tieši tikpat veiksmīgi var pamodināt visus savus draugus, kas, viņaprāt, pārāk ilgi guļ un tāpēc var nokavēt kaut ko lielu un varenu. Trīsreiz padomā, vai vēlies kopā ar Strēlnieku doties pārgājienā vai braukt kādā atpūtas braucienā. Visdrīzāk, tavs rīts tad patiešām sāksies plkst. 5:00 no rīta.

2. Dvīņi

No vienas puses Dvīņus nevar viennozīmīgi ierindot “pūču” vai “cīruļu” sarakstā, jo daļēji viņi prot apvienot abas šīs īpašības. Un tomēr – šai zodiaka zīmei ir tik daudz enerģijas, ka ilgi tā gulēt viņam neļauj – celies, ej dari! Tāds ir viņu moto!

3. Svari

Saistītie raksti

Tā kā Svari ir ļoti komunikabla zodiaka zīme, viņi dievina būt notikumu centrā un neko nedrīkst nokavēt. Protams, viss sākas ar pirmajiem saules stariem, aptuveni ap 6 rītā Svari jau ir padzēruši savu rīta kafiju un jau žāvē matus ar fēnu. Savukārt plkst. 8:00 jau sēž pie sava darba galda un ir izdarījuši aptuveni trešdaļu no saviem visas dienas pienākumiem.

4. Jaunava

Jaunavai visa diena ir saplānota pa stundām. Šie cilvēki ir pārāk aizņemti dienas laikā, lai nakti “palaistu vējā”. Naktī ir kārtīgi jāizguļas, lai uzkrātu enerģiju un spēkus. Bet protams – viss norit pēc iepriekš saplānota saraksta. Jūs nekad nesastapsiet Jaunavu kādā “neplānotā” ballītē, kas ieilgusi pēc pusnakts: ja Jaunava plānoja doties gulēt, viņa dosies gulēt un to neizjauks nekas – ne draugi, ne ballīte, pat ne mīļotais cilvēks.

LA.lv