Kokteilis
Mīli

Viņi ir ugunīgi un ļoti jutekliski: TOP 5 viskaislīgākās zodiaka zīmes0

Foto: Pexels

No tā, kā izvietotas zvaigznes cilvēka dzimšanas brīdī, ir atkarīgs gan tas, kāds būs šī cilvēka raksturs, kāds būs viņa dzīves ceļš un emocionālā pasaule. Zvaigznes ietekmē arī šī cilvēka seksuālo raksturu.

Astrologi izskaitļojuši, ka viskaislīgākie cilvēki nāk pasaulē šajās 5 zodiaka zīmēs.

5.vieta: Vēzis

Maiga, emocionāla un kaislīga zodiaka zīme, kas nekādā veidā necieš rupju izturēšanos un vulgāru uzvedību. Vēži ir brīnišķīgi partneri, lieliski mīļākie, kuriem svarīga ir ne tikai viņu pašu pašsajūta un emocijas, bet arī sava partnera labsajūta.

4.vieta: Lauva

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji gultā dažkārt mēdz būt skarbi un dominējoši, taču kopā ar to viņu kaisli ir grūti noraksturot vārdos un tā spēj dāvāt partnerim pasakainas un neaizmirstamas sajūtas.

3.vieta: Auns

Kaislīgs, viegli “uzliesmojošs” un ļoti emocionāls partneris. Auni priekšroku dod dominējošai lomai, taču kopā ar savu partneri ir gatavi teju vai visam. Attiecībās ar tikpat aizrautīgu cilvēku kā viņi paši, viņi uztver kā galvu reibinošu piedzīvojumu un seksa tajās nekad netrūkst.

2.vieta: Zivis

Saistītie raksti

Zivīm piemīt noteikt erotisks šarms, kas izpaužas pat viņu runā, uzvedībā un kustībās. Seksuālajās attiecībās Zivis ir ļoti rūpīgās, kaislīgas un emocionālas, kas tādā veidā partnerim dāvā neaizmirstamas emocijas un pieredzi.

1.vieta: Skorpions

Šī reitinga līderis, bez šaubām, ir Skorpions – visjutekliskākā un kaislīgākā zodiaka zīme no visām 12. Neviens nezina, kā mīlēt un sagādāt baudu labāk par Skorpionu. Ar šīs zodiaka zīmes pārstāvi tu varēsi iepazīt savas seksualitātes un baudas virsotnes, un tev atliks tikai cerēt, ka šī pieredze nekad nebeigsies.

LA.lv