Kokteilis
Dzīvo

Viņi ir tikai 4: visvaldonīgākie cilvēki saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Unsplash

Katrs no mums ir atšķirīgs, taču kopīgas iezīmes zodiaka zīmju pārstāvjos tomēr ir raksturīgas. Tas ir saistīts ar dažām rakstura īpašībām, kuras cilvēki nevar noslēpt. Ir sastopamas pēc dabas maigākas zodiaka zīmes, bet ir arī tādas, kas savā dzīvē vēlas valdīt – ne tikai pār savu dzīvi, bet bieži vien arī pār citiem un apstākļiem.

Lūk, 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kam ir ļoti valdonīgs raksturs.

Auns

Auni ir enerģijas pārpilni. Viņi ir dzimuši avantūristi un viņi dievina risku. Bailes viņus nekad neapstādina. Šie cilvēki ir dzimuši līderi, kas spēj par sevi pastāvēt jebkurā situācijā. Viņi ir impulsīvi, ietiepīgi un ja vien ir izvirzījuši sev mērķi, ir gatavi izdarīt visu, lai to piepildītu. Aunu galvenais spēks slēpjas spējā visu kontrolēt un nekad ne no kā nebaidīties.

Skorpions

Šie cilvēki ir ļoti spēcīgas personības, kas nekā priekšā neapstājas un nepadodas. Un šī iemesla dēļ viņi ir ļoti bīstami pretinieki. Skorpioni mēdz būt arī augstprātīgi un neiecietīgi attieksmē pret citiem. Attiecībās viņi vienmēr ieņem stingru nostāju. Ļoti reti, kad ir gatavi piekāpties. Visbiežākais scenārijs – vai nu notiks tā, kā vēlos es, vai nu nenotiks vispār nekā. Galvenais Skorpionu spēks – mērķtiecība un spēja pastāvēt par sevi.

Vēzis

Ļoti spēcīgi un stabili cilvēki. Viņi ir ambiciozi un uzticas tikai saviem lēmumiem, nevienam nav tādu spēju, lai liktu Vēzim mainīt viedokli, ja viņš pats to negrib. Vēži ir prasīgi pret saviem draugiem un partneri attiecībās. Vēža spēks ir pārliecība par sevi un viņa perfekcionisms.

Lauva

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir dzimuši līderi. Vari viņiem ir asinīs. Lauvas gandrīz katrā ikdienas situācijā vēlas dominēt, tāpēc dažkārt viņu manieres apkārtējiem var likties nesaprotamas. Taču patiesībā šiem cilvēkiem vienmēr ir stratēģisks plāns saviem mērķiem. Viņi spēj iet arī “pāri līķiem”, ja vēlas ko sasniegt. Mēdz būt pārmērīgu lepni un augstprātīgi. Lauvu spēks slēpjas viņu harizmā un izlēmībā.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
20 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
44 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
39 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
1 stunda