Kokteilis
Mīli

Viņi ir flirtēšanas guru: 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuriem koķetēšana ir “otra” valoda0

Foto: pexels.com

Gandrīz visi cilvēki prot flirtēt, taču šīs 3 zodiaka zīmes ir flirtēšanas guru un satiekot šos cilvēkus tu pat nenojautīsi, ka jau sen esi iekritis viņu slazdā.

Viņiem tā, visbiežāk, ir tikai spēle, kurā tev ir sava loma – tu esi upuris. Viens skatiens, viens pieskāriens, viens teikums un tu esi pilnībā viņu varā.

Kurām zodiaka zīmēm piemīt šis talants?

Dvīņi

Šie koķetētāji lieliski pārvalda savu ķermeņa valodu. Viņi prot neviļus izdarīt tā, lai apkārtējo uzmanība būtu pievērsta viņu figūrai. Paralēli tam viņi nekad neaizmirst arī par komunikācijas spēli: viņi izstāstīs jums daudz amizantus stāstus un jokus, kā arī padalīsies ar jaunākajām baumām. No Dvīņiem vienmēr mazliet ir jāuzmanās – ja viņi ir sākuši ar jums aktīvi apspriest kādu tēmu, visdrīzāk tas nozīmē, ka jūs esat viņu slazdā!

Lauva

Saistītie raksti

Viņu flirts ir kā aromātiskā eļļa – tu ieej telpā, kurā viss smaržo un pēc laika vairs nepievērs tam uzmanību. Šie cilvēki flirtē tāpat – tu pat neapjautīsi, ka lauvene tevi jau noķērusi savos nagos. Dažkārt “upuris” var padomāt, ka viņa joki ir patiešām ļoti smieklīgi, jo Lauva taču par tiem tik ļoti gardi smejas! Taču samierinies, ja tev blakus ir Lauva, jebkurš ar laiku kļūst par neaizsargātu jēriņu, jo lauvene vai lauvu tēviņš ir uzsākuši tavas medības – būs jautri!

Skorpions

Skorpioni ir ļoti kaislīgi pēc dabas, tāpēc flirts viņiem ir tāda kā maza, intelektuāla izklaide. Viņu kustības ir neticami graciozas. Viņi pārzina katru sava ķermeņa punktu: kāds skatiens nepieciešams, kā jāpaceļ roka, kāds žests jāizdara, lai tu jau būtu Skorpiona varā.

LA.lv