Kokteilis
Mīli

Viņi ir brīnišķīgi vīrieši, bet nekam nederīgi vīri: TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji0

Foto: Pexels

Ja tu nevēlies, lai tava ģimenes dzīve pārvērstos ļaunā sapnī, no kura tu vēlies pamosties, derētu ieklausīties šajos astrologu novērojumos – viņi apgalvo, ka šie vīrieši, kuriem piemīt neskaitāmi daudzas vienreizējas un brīnišķīgas rakstura īpašības nav radīti vienai lietai – ģimenes dzīvei.

3.vieta: Strēlnieks

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ģimene nekad nebūs pirmajā vietā, jo daudz svarīgāk par to viņiem vienmēr ir pašrealizācija. Strēlnieki necieš uzņemties atbildību, bet ļoti mīl savu kaislīgo dabu. Stipras attiecības, kas pāraugs ģimenē, pieprasa vēlēšanos un spēju piekāpties no abu partneru puses, taču Strēlnieks gadījumā to gaidīt vienkārši nevajag: viņi ir pārāk “aizņemti” paši ar sevi un savām vēlmēm. Sievietei, kas ir attiecībās ar Strēlnieku, vienmēr jābūt gatavai visu “nest” uz saviem pleciem.

2.vieta: Auns

Nopietnas attiecības un ģimene, prasa briedumu un spēju pieņemt kompromisu lēmumus. Auniem trūkst šo īpašību, kā arī pastāvīgu jūtu. Viņus varētu nosaukt par zodiakāliem bērniem, jo viņi visu savu dzīvi paliek egoistiski un kaprīzi. Bez tam, emociju uzplaiksnījumā viņi var gan izdarīt, gan sarunāt ļoti sāpinošas un pat postošas lietas. Turklāt šādi emociju kāpumi un kritumi viņiem atgadās bieži – pat par visnenozīmīgāko sīkumu. Piemēram, no rīta pirms darba Auns atklāj, ka ir beigusies viņa iecienītākā kafija – skandāls garantēts! Pie tam daudzi vīrieši – Auni spēj arī pagriezties un vienkārši aiziet no ģimenes brīdī, kad viņiem kaut kas nenotiek pa prātam.

1.vieta: Dvīņi

Starp visām zodiaka zīmēm tieši vīriešu Dvīņu vidū ir tie, kas visbiežāk šķiras un ir neuzticīgi savām partnerēm. Nepastāvīgā Dvīņu daba ir tā, kas šodien zvēr tev mūžīgu mīlestību, bet rīt jau skatās uz jauniem apvāršņiem. Pat, ja sieviete ar vīrieti Dvīni kopā ir ilgu laiku, nav nekādu garantiju, ka šis vīrietis viņas dzīvē būs vēl tikpat ilgu laiku. “Kā ar bitēm” – nekad nevar zināt, kas notiks viņa galvā. Lai iekarotu sievietes sirdi, Dvīņi ir gatavi dažādām radošām un netradicionālām izpausmēm, taču tad, kad pienāks brīdis uzņemties atbildību vai, piemēram, demonstrēt darbos savu uzticību, gandrīz vienmēr “čiks” vien no tā visa sanāks. Turklāt kas ir vēl ļoti kaitinoši – Dvīņi bieži melo saviem partneriem.

LA.lv