Cilvēki ir tik dažādi – vieniem patīk vienmēr būt uzmanības centrā, kamēr citiem, piemēram, uzstāšanās uz skatuves vai runas teikšana kādās svinībās ir vislielākais pārbaudījums. Astrologi apgalvo, ka arī šīs spējas – būt atvērtam vai gluži pretēji – kautrīgam, ir ļoti atkarīgas no tā, kādā zodiaka zīmē ir dzimis cilvēks.

Lūk, 5 viskautrīgākās un noslēgtākās zodiaka zīmes pēc astrologu domām:

1. Jaunava

Jaunavai ļoti nepatīk piesaistīt sev lieku uzmanību, ja vien tas, protams, nav “dzīvības un nāves” jautājums. Šie cilvēki ir bikli, un viņus apgrūtina jaunas iepazīšanās. Jaunavai ir ļoti grūti “atvērties” citiem cilvēkiem, ja vien tie nav ļoti tuvi un mīļi cilvēki. Katrā kompānija sākotnēji Jaunava jūtās kautrīgi un izturas ļoti bikli.

2. Vēzis

Vēža biklums ir daļēji viņa emocionalitāte. Vēzim tāpat ir svarīgi, lai citi cilvēki par viņu būtu labās domās, bet dažkārt viņi nav droši, ka tas ir izdevies. Šajās reizēs viņi kļūst vēl biklāki. Vienalga, vai tas ir pirmais randiņš vai darba intervija, Vēzim sevī būs jāuzvar milzīgu stresu, lai “izskatītos un izturētos normāli”. Turklāt šie cilvēki vēl ir arī aizdomīgi par visu un visiem – viņiem nezin kāpēc liekas, ka par viņiem kāds “var padomāt” kaut ko sliktu, kaut patiesībā tā nemaz nav. Kā saprotat, tas nekādā veidā nepalīdz uzvarēt viņiem sevī biklumu… Pat, ja kādā situācijā mēģināsiet Vēzi pārliecināt, ka viss taču ir kārtībā un nav pamata aizdomām vai uztraukumam, viņš jums, visdrīzāk nenoticēs. Viņš savas domas mainīs vienīgi tad, kad pats par to simtprocentīgi pārliecināsies.

3. Zivis

Zivis ir kautrīgas, jo uztraucās par visu, kas notiek uz pasaules. Tā vietā, lai izbaudītu laiku foršā kompānijā, viņi pārslogo savu galvu ar dažādām domām un pārliecina sevi, ka ir jājūtas nedroši un bikli. Zivīm ir ļoti bail nokļūt neveiklā situācijā. Viņas var uzticēties visiem, visiem, dažkārt pat pārspīlēti, bet šiem cilvēkiem ir grūti uzticēties pašiem sev. Viņi izjūt kautrīguma lēkmes, jo netic, ka ar viņiem viss ir kārtībā un nekas nav atgadījies.

4. Mežāzis

Mežāzis visu tur sevī, tieši tāpēc viņš arī viegli kļūst kautrīgs. Viņam nepatīk rīkot scēnas vai piesaistīt sev apkārtējo uzmanību, tāpēc viņš vairumā gadījumu uzvedās klusi un nemanāmi. Viņš pats neuzskata to par trūkumu, jo viņam vienmēr ir vārdi, ko teikt, lai aizstāvētu savu izvēli un viedokli. Mežāzis var “atmest” savu kautrību tikai tad, kad kat ko ļoti vēlas sasniegt.

Skorpions

Jā, arī Skorpions ir viena no viskautrīgākajām zodiaka zīmēm. Lai arī šie cilvēki bez problēmām spēj “atvērties” saviem tuviniekiem un draugiem. Taču, kad runa ir par svešiem cilvēkiem vai kādu tikko iepazītu kompāniju, viņi kautrējas. Tikko viņš jutīs, ka esat “savējais”, tā viņš spēs atbrīvoties.