Lai arī ko mēs neapgalvotu pašas sev, bieži vien mūsu pašvērtējums ir atkarīgs no vīriešu izrādītās uzmanības. Un dažkārt trendīgas lietas skaistumkopšanā, piemēram, matu piedaudzēšana, agresīvs meikaps acīm, kas vairumam no mums šķiet pievilcīgi, izrādās, ka pavisam nepatīk vīriešiem!

Noskaidrosim, kuras ir tās lietas sievietes izskatā, kas vīriešus kaitina visvairāk.

1. Mākslīgie mati

Gari mati? Jā, vairums vīriešu par to ir sajūsmā. Bet! Pieaudzētie mati, kā atzinušies ļoti daudzi vīrieši, viņos rada riebumu. Kaut kas nedabīgs sievietes izskatā vīriešiem bieži ir pamanāms. Vizuāli viņi (un vēl jo vairāk pataustot) prot atšķirt īstu no neīsta, nemaz nešaubieties!

2. “Uzpūstas” lūpas

Sievietēm pašām bieži vien šķiet, ka “uzpūstas” lūpas ir skaisti, tomēr pretējās domās ir vairums vīriešu. Šajā jautājumā gan domas dalās – ja tas ir darīts ar mēru un no malas ir grūti atšķirt, vai tās ir uzlabotas vai nē, daži vīrieši atzīst, ka tas ir pieļaujami, ja sievieti pašu dara laimīgu. Tomēr lūpas kā zivīm – par šo visi vīrieši ir vienās domās – viņiem tas iedvešs šausmas.

3. Agresīvs meikaps acīm

Daudzām sievietēm agresīvs acu meikaps šķiet seksuāls. Jāteic, tumšas, tonētas acis izskatās patiešām efektīvi, piemēram, fotogrāfijās, bet kā ir dzīvē? Izrādās, vīrieši par šādu meikapu nemaz tik sajūsmināti nav, viņi arī mēdz veltīt šādam kosmētikas stilam ne pārāk glaimojošus apzīmējumus, kā, piemēram, “fonāri” uz acīm. Tāpēc ja jūs dodaties uz tikšanos ar vīrieti, ieteicams neaizrauties ar pārāk izteiksmīgu meikapu acīm.

4. Nekopti zobi

Jebkuru, pat visizskatīgāko, sievieti var sabojāt nekopti zobi: padzeltējuši, nesalaboti, šķībi un greizi. Vīrieši to redz. Un viņiem tas nepatīk. Un pieminot šo jautājumu viņi nerunā par Holivudas žilbinošo pērļu rindu pārdesmit tūkstošu dolāru vērtībā, patiešām nē! Viņi runā par elementāru higiēnu (regulāru higiēnista apmeklējumu), kā arī nelielām korekcijām, kuras katrs no mums var veikt pie zobārsta.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem