Oktobrī ar 9.sezonu televīzijas ekrānos atgriezīsies populārā zombijsāga “Staigājošie miroņi”, informē televīzijas kanāls FOX.

Seriāla veidotāji sola, ka gaidāmas lielas izmaiņas tā saturā, jo tagad galvenais fokuss tiks veltīts jaunas pasaules būvēšanai pēc postošajiem savstarpējiem kariem. Turklāt jau tagad ir zināms, ka 9.sezona būs pēdējā vairākiem skatītāju iemīļotiem aktieriem.

Sandjego notikušajā komiksu festivālā “Comic-Con” aktieris Endrjū Linkolns atzina, ka 9.sezona būs pēdējā, kurā viņš atveidos vienu no “Staigājošo miroņu” galvenajiem varoņiem – policistu Riku Graimsu. Aktieris arī minēja, ka šajā sezonā ir uzņemtas divas viņa vismīļākās sērijas visos filmēšanas gados.

Tāpat zināms, ka seriālu pametīs arī Hiltopas kopienas līderes Megijas Rī atveidotāja Lorīna Koena, jo aktrise piekritusi filmēties jaunajā ABC seriālā “Viskija kavalieris”.

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Taču, iespējams, seriālā “Staigājošie miroņi” vismaz uz īsu laiku atgriezīsies Džons Berntāls bijušā policista Šeina Velša lomā, kā arī Čandlers Rigss Rika dēla Karla Graimsa lomā. Ja atceramies, tad zombijsāgas skatītāji nebija apmierināti ar Karla nāvi.

Bijušais seriāla izpildproducents un režisors Skots Gimpls atzinis, ka 9.sezonā sižets lielā mērā būs jauns, ar daudz apjomīgāku un izvērstāku stāstu. Arī Gimpla darbs pie seriāla ir noslēdzies, jo viņš nesen apstiprināts kabeļtelevīzijas AMC satura vadītāja amatā un turpmāk būs atbildīgs par visu “Staigājošo miroņu” “pasauli”.

Labāko oriģināla satura izklaides piegādātāju starptautiskajai auditorijai – televīzijas kanālu FOX – ar AMC saista cieša sadarbība jau vairāku gadu garumā: kopīgi tiek veidoti populāru seriālu scenāriji, savukārt 2010.gadā notika pirmā vienlaicīgā globālā pirmizrāde. Tāda gaidāma arī šoruden, jo vairāk nekā 200 miljoni FOX kanāla skatītāji iecienīto zombijsāgu redzēs teju uzreiz pēc tās pirmizrādes ASV kabeļtelevīzijas kanālā.

Turpmāk seriāla “Staigājošie miroņi” izpildproducente būs rakstniece un producente Endžela Kenga, jaunās, 9.sezonas saturs ir viņas un Gimpla kopdarbs.

Kenga atzinusi, ka šajā sezonā notikumi koncentrēsies ap jaunas civilizācijas būvēšanu. Notikumi turpināsies kādu laiku pēc visaptverošā kara beigām, kad izdzīvojušo kopienas mēģina apvienoties, lai būvētu pasauli no jauna, un risināt ar to saistītās problēmas.

Pēc Roberta Kirkmana komiksu sērijas “Staigājošie miroņi” motīviem tapušais seriāls par notikumiem postapokaliptiskajā pasaulē ir viens no starptautisko reitingu rekordistiem. Arī jaunajā sezonā skatītājus gaida tikšanās ar Normanu Rīdusu (Derils), Džefriju Dīnu Morganu (Nīgans), Melisu Makbraidu (Kerola), Danaju Guriru (Mišona), Kristiānu Seratosu (Rosita), Džošu Makdermitu (Eižens), Alannu Mastersoni (Tara), Avi Nešu (Sidiks) un Kalanu Makolifu (Aldens).

9.sezonas treileris: