Kokteilis
Baudi

“Vincents” triumfē konkursā par labāko restorānu Latvijā! Kuri restorāni vēl iekļuva “Top30”?0


Par labāko šefpavāru tika atzīts Valters Zirdziņš
Par labāko šefpavāru tika atzīts Valters Zirdziņš
Foto: Ieva Lūka/LETA

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) rīkotajā restorānu konkursā “Latvijas labāko restorānu “”Top 30″” starptautiska žūrija par labāko atzinusi restorānu “Vincents”, otrajā vietā atstājot “Kannas”, bet trešajā – “Valtera restorānu”.

Kā aģentūru LETA informēja RTAB pārstāve Anna Blaua, “Latvijas labāko restorānu “”Top 30″” sarakstā no ceturtās līdz desmitajai vietai secīgi ierindoti restorāni “Restorāns 3”, “Jonathan Spa restorāns”, “St. Petrus”, “Faces”, “Dome”, “Cod” un “Zoltners”.

Restorāni tika apbalvoti arī septiņās dažādās specifiskās nominācijās.

Nominācijās “Labākais serviss”, “Labākie dzērieni” un “Restorāns ar ilglaicīgāko sniegumu” triumfēja kopīgā topa līderis “Vincents”, kategorijā “Labākais reģionālais restorāns” uzvaras laurus plūca “Kannas”, par labāko šefpavāru tika atzīts Valters Zirdziņš, bet par restorānu ar stabilāko sniegumu – “Restorāns 3”.

Kā septiņi labākie jaunie restorāni secīgi tika nosaukti “Max Cekot Kitchen”, “Chef’s corner”, “H.E. Vanadziņš”, “Italissimo”, “Fish House Brasserie De Luxe”, “Aprika” un “Stage 22”.

Saistītie raksti

Lai atlasītu labākos 30 Latvijas restorānus, tika vērtēti 60 restorāni visā valstī trīs kārtās. Žūrijas pārstāvji tika aicināti no astoņām valstīm – Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Nīderlandes, Dānijas, Ungārijas, Norvēģijas un Polijas. Žūrijas vidū bija atzīti un godalgoti šefpavāri un īpašnieki, restorānu kritiķi, šefpavāru pasaules čempionāta “Bocuse d’Or” pārstāvji un dalībnieki, viesmīlības eksperti, restorānu vadītāji.

LIAA un RTAB rīkotais “Latvijas labāko restorānu “Top 30″” ir turpinājums portāla “dining.lv” projektam, kas ieguvis nozares atzinību aizvadītos četrus gadus. Projekts realizēts, pateicoties Latvijas aviosabiedrības “airBaltic”, automašīnu iznomātāja “Sixt”, “Mežpils alus” un alkoholisko dzērienu tirgotāja “Pernod Ricard” atbalstam.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atklāj prezidenta Egila Levita padomnieku algas
36 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
32 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
53 minūtes