Vēlēties to, lai sekss vienmēr būtu kaislīgs un satriecošs ir tikai normāli. Taču parasti ar laiku tas kļūst retāks un “vienmuļāks”, kas arī ir normāli. Bet pats galvenais, kas vienmēr jāatceras, kaislīgu un “karstu” seksu attiecībās vienmēr var atgriezt! Sievietes, kurām attiecības ar vienu vīrieti ir ilgu laiku, atklāj savu pozitīvo pieredzi.

1. Nepārvērtiet to rutīnā!

“Mēs esam precējušies 7 gadus. Man nepatīk doma, ka seksam ir jābūt vienmēr kaislīgam un pacilājošam, jo darīt to aiz pienākuma vispār nevajadzētu. Mēs bieži ar vīru izmēģinam kaut ko jaunu, piemēram, jaunas mīlēšanās vietas vai jaunas pozas. Tas vienmēr palīdz attiecības atsvaidzināt,” – Maija, 30 gadi.

2. Ļaujieties fantāzijām!

“Sarunājieties ar savu vīrieti, esiet atklātas! Izstāstiet viņam par savām vēlmēm! Protams, ja vien jūs uzticaties viens otram.” – Marina, 29 gadi.

3. Ļaujiet viņam būt spontānam

“Patiesībā mēs nekad neplānojam seksu, toties bieži es vienkārši ļaujos viņam – pat tajos brīžos, kad mīlēšanās šķiet visnepiemērotākajā laikā, piemēram, tu gatavo pusdienas, bet viņš tev pienāk no aizmugures un sāk skūpstīt tavu kaklu. Ļaujies tam! Pat, ja piedegs mērce uz pannas, tā būs tikai mērce un jūs pēc tam kopā par to varēsiet pasmieties, bet “piedegušas” attiecības (kad tu viņam šādās reizēs atteiksi) saglābt gan būs grūti.” – Marija, 33 gadi.

4. Mīlēšanās – augsta prioritāte

“Jau attiecību sākumā mēs ar vīru vienojāmies, ka neklusēsim par problēmām, kuras mūs uztrauc, tāpēc runājām arī par mīlēšanos. Bet ar to mums nekādu problēmu vairs nav: mēs aizvien izmēģinam kaut ko jaunu. Bērni, protams, dažkārt izjauc mūsu plānus, bet mēs cenšamies tuvības jautājumu nostādīt kā augstu prioritāti un nekad to neiazmirstam.” – Karīna, 38 gadi.

5. Nedzenieties pēc orgasma

“Sekss ir patīkama izklaide, bet ir svarīgi, lai jūs domātu ne tikai par iznākumu, bet par pašu procesu. Mums patīk ar vīru ilgi skūpstīties, ļauties glāstiem… Ja tu vēlies ar vienu cilvēku nodzīvot kopā visu dzīvi, priecājies par katru minūti, ko jūs pavadat kopā!” – Maija, 34 gadi.