Kokteilis
Mīli

Viņas ir brīnišķīgas sievietes, bet nekam nederīgas sievas: TOP 3 zodiaka zīmes0

Publicitātes foto/pixabay.com

Katra sieviete ir unikāla un neatkārtojama. Kāda sevi realizē karjerā, kāda cita ir izcila sieva un mamma. Bet dažas sievietes paspēj to visu!
Piemēram, sievietes, kas dzimušas Vēža zvaigznājā dažkārt par ģimeni sapņo jau kopš agrīna vecuma un pavisam noteikti zina, kā un ko darīs, kad būs sieva un mamma. Varētu teikt, ka šādas sievietes ir ideālas ģimenes dzīves uztverē. Bet, vai tas ir tik svarīgi un vai tas izdodas pilnīgi visām sievietēm?

Astrologi uzskata, ka starp 12 zodiaka zīmēm ir tādas daiļā dzimuma pārstāves, kurām ģimenes dzīves pienākumi un rutīna sagādā galvassāpes. Kuras gan tās ir?

3.vieta: Skorpions

No vienas puses, šīs sievietes ir pārsteidzošas un neatkārtojamas. Mājās vienmēr ir kārtība, mīļoto vīrieti viņas lutina gan ar gardām vakariņām, gan brokastīm. Un tomēr – tas nebūt šīs sievietes nepadara laimīgas. Skorpioni pēc savas būtības ir dominanta zodiaka zīme, kas attiecas arī uz attiecībām. Viņām vienmēr ir taisnība – jebkur un jebkad. Nereti šīs sievietes pelna vairāk par savu vīrieti, kas vēl vairāk paaugstina viņām pašvērtības izjūtu. Vai ir jāteic, ka agri vai vēlu viņas vīrieti nostāda fakta priekšā, ka viņam ir jāuzņemas tikpat daudz pienākumi mājās kā viņai? Droši vien, ka ne.

2. vieta: Zivis

Attiecības ar sievieti, kas dzimusi Zivs zvaigznājā, vienmēr sākas romantiski. Viņas ir tik maigas un gaisīgas, tik romantiskas, viņas gaida savu princi baltā zirgā. Taču ar laiku Zivis kļūst nekaunīgas (kad tas princis ir sagaidīt un apprecēts) un pilnīgi mierīgi var “parazitēt” uz vīrieša rēķina. Dažkārt vīrieši, attiecībās ar šīm sievietēm, nogurst, jo vissliktākā šo sieviešu rakstura īpašība nebūt nav tā, ka māja viņai var izskatīties kā pēc tornado ar nedēļu nemazgātiem traukiem (jo viņai vienkārši nepatīk to darīt!), bet tas, ka viņa arī neveltī savam vīrietim uzmanību. Viņa arī nepasaka paldies par visu to, ko viņš viņas dēļ dara. Jo šī sieviete to uzskata par pašsaprotamu, ka vīrietis nodrošina viņai ērtu dzīvi.

1. vieta: Lauva

Sieviete – Lauva ir brīnišķīga sieviete, kad ir jāiziet sabiedrībā. Viņa izceļas ar asu prātu un neatkārtojamu skaistumu, un vienmēr prot radīt lielisku iespaidu par sevi. Viņa prot valdzināt un atstāt paliekošu iespaidu par sevi. Taču kā saimniece šī sieviete ir nekam nederīga. Viņai riebjas sadzīviskas problēmas un to risināšana, turklāt bieži vien viņa patiešām neprot darīt elementārus mājas darbus. Un, ja arī prot, tad viņai nav ne mazākās vēlēšanās to darīt. Daži vīrieši uz to ir iemācījušies “pievērt acis” un bieži vien pat sāk algot mājkalpotāju, taču dažiem šis jautājums ir tik principiāls, ka skandāli par šo tēmu ir ikdienišķi.

LA.lv