Kokteilis
Dzīvo

Viņas ideālais vīrietis: 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas spēj “pieradināt” sievieti Lauvu0

Foto: Pexels

Sievietes, kas dzimušas Lauvas zvaigznājā ir ļoti pamanāmas – krāšņas, enerģiskas, mazliet valdonīgas, visu varošas un ļoti neatkarīgas. Par vīriešu uzmanību viņas nevar sūdzēties nekad – ne agrā jaunībā, ne brieduma gados. Taču kāds vīrietis šai sievietei ir vispiemērotākais pēc astroloģiskās kartes?

Vīrietis – Strēlnieks

Sievietes – Lauvas un vīrieša – Strēlnieka iepazīšanās parasti sākas strauji un kaislīgi. Kopumā abi šie cilvēki veido ļoti stabilu un veiksmīgu pāri. Lauvai un Strēlniekam ir daudz kā kopīga: viņi abi nemitīgi meklē dzīvē kaislības un piedzīvojumus, jaunas emocijas un iespaidus. Sieviete ir sajūsmā par šī vīrieša asprātību un humora izjūtu, bet vīrieti – Strēlnieku fascinē viņas enerģija. Šī pāra attiecības būs saistītas ar daudziem laimīgiem un atmiņā paliekošiem mirkļiem un kas ir pats galvenais, viņi abi spēj izveidot patiešām veiksmīgu ģimeni.

Vīrietis – Auns

Ārkārtīgi veiksmīgs un laimīgs pāris, kuriem ir ļoti daudz kā kopīga. Lauva un Auns ir ideāli piemēroti partneri ne tikai fiziskās pievilcības ziņā, bet arī emocionāli. Viņu enerģija ir jāpareizina ar divi, kad viņi abi ir satikušies, un šī pāra enerģētiskais tandēms ir milzīgs. Apvienojot savas prasmes un spēkus, viņi dzīvē var sasniegt milzīgus mērķus, turklāt bez īpašām pūlēm. Galvenā problēma šajās attiecībās ir egoisms, jo abas šīs zodiaka zīmes ar to ir apveltītas pietiekoši. Ja vien viņi iemācīsies viens otram piekāpties, šī savienība būs nesalaužama.

Vīrietis – Dvīņi

Arī šim pārim ir daudz kā kopīga: izklaides, ceļojumi, tieksme pēc krāšņas dzīves. Dvīņu fantāzija izkrāšņo šīs sievietes jau tā krāšņo dzīvi, kura, savukārt, ļoti cenšas izpatikt savam vīrietim. Taču jāmin kāds būtisks fakts – šis pāris ģimenes dzīvi var izveidot lielākoties tad, kad abi ir pazīstami ļoti sen un ir izgājuši caur dažādām attīstības stadijām. Piemēram, kopā mācījušies vienā klasē vai skolā. Ja šie cilvēki satiekas pieaugušā vecumā, sievieti – Lauvu visdrīzāk ļoti kaitinās šī vīrieša vēlme lepoties ar sevi, bet Dvīņi nevēlēsies atzīt Lauvas pārākumu dažās jomās. Ja nu tomēr šīs attiecības ir izveidojušās un šis pāris ir nodibinājis ģimeni, jāuzmanās no divām galvenajām problēmām – sievietes- Lauvas milzīgā greizsirdība, kas, jāatzīst, ne vienmēr ir nepamatota un vīrieša – Dvīņu tendence krāpt viņu.

Saistītie raksti
LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Dace un Enriko Pecolli piedāvā: izrādē atdzīvosies “Alises Brīnumzemē” varoņi
14 stundas
SS
Solvita Seikste
Kokteilis
Jaunie un pieredzes bagātie festivālā “Bildes”
14 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: unikāls tests – cik laba ir tava atmiņa?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
3 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
6 stundas