Kokteilis
Apbrīno

Viņa izdarīja visu iespējamo: Keitai Midltonei neizdodas uzlabot attiecības ar Meganu Mārklu0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Savstarpējās ģimeņu intrigas nemitīgi indē karalisko ģimeni. Kāds britu karaliskajai ģimenei pietuvināts draugs pastāstījis par ieilgušo konfliktu, kas aizvien eksistē starp 37 gadus veco Keitu Midltoni un 38 gadus veco Meganu Mārklu.

Prinča Viljama un prinča Harija sievas tā arī nav spējušas rast kopīgu valodu. Konflikts samilza brīdī, kad Megana sāka kritizēt Keitas Midltones darbu labdarības jomā, kā arī kritizēja Keitas personālu. Taču Keita ilgu laiku savas pretenzijas neizrādīja aiz cieņas pret sava vīra jaunāko brāli – princi Hariju.

“Aizkulisēs man saka, ka Keita dara visu iespējamo, lai visus savāktu kopā un atbalstītu Meganu. Neviens no karaliskās ģimenes locekļiem negrib pievilt karalieni, tāpēc Keita patiešām cenšas visu nokārtot. Man arī stāstīja, ka Keita vairākas reizes ir zvanījusi Meganai un centusies konfliktu atrisināt. Viņa pret Meganu izjūt pat tādu kā žēlumu, jo saprot, ka viņu nemīl arī britu prese,” – sacījis karaliskās ģimenes eksperts Fils Dampīrs.

Tomēr, kā redzams, Keitai nav izdevies konfliktu atrisināt. Nesenajā publiskajā pasākumā, ko apmeklēja visa karaliskā ģimene, bija jūtams, ka strīdi vēl aizvien nav aizmirsti. Piemiņu dienas pasākumā hercogienes atradās dažādos pils balkonos un publiski izvairījās kontaktēties.

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Piemiņu dienā Keita Midltone atradās vienā balkonā ar karalieni Elizabeti II, bet Megana pasākuma laikā atradās citā balkonā.
Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Saistītie raksti

“Viņas ir augušas atšķirīgā vidē un nekad nav bijušas ļoti tuvas. Viņas savus vīrus arī satika pilnīgi dažādos dzīves periodos. Iespējams, tā ir vilšanās, ka viņas nav kļuvušas par draudzenēm, ko emocionāli pastiprina vēl citi strīdi karaliskajā ģimenē. Galu galā, viņas nav nekas vairāk kā radinieces,” – sacījis eksperts izdevumam “ENews”.

Turklāt hercogienēm ir atšķirīgs sociālais statuss. Megana pilnībā apzinās, ka Keita atrodas uz ceļa, kas ved uz Bekingemas pili. Viņa, visdrīzāk, labi apzinās, ka ir precējusies ar vīrieti, kas rindā uz troni ir tikai sestais. Un tā, kas nevēlas samierināties ar esošo situāciju un izlīgt, ir tieši Megana Mārkla, ne Keita. “Keita ir izdarījusi visu iespējamo, lai mazinātu konfliktus, taču Megana ietiepīgi turpina dzīvot savā pasaulē un uzskata, ka tāda uzvedība ir pieņemama,” – sacījis eksperts.

LA.lv
LE
LETA
Kokteilis
Grupa “Purple Negative” nodod klausītājiem pirmo videoklipu
6 stundas
LE
LETA
Kokteilis
Tiek pārcelts “The Neighbourhood” koncerts
6 stundas
IP
Inga Prūse
Kokteilis
Sportiski, glīti, bagāti. Pelnošāko Latvijas basketbolistu jaunākā topa virsotnē – Porziņģis ar teju 15 miljoniem eiro
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
“Vienmēr esmu bijusi politiska”. Saruna ar Alīdi Ausmu Forstmani no Kanādas
Intervija 16 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Burovs: Plāns pārņemt Rīgas ostu valsts pārziņā ir “tālu no saprāta robežām”
1 minūte
LE
LETA
Latvijā
Darbam Ventspils brīvostas pārvaldes valdē ārkārtas sēdē nolemj iecelt Boltmani
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Valsts pārņems Rīgas un Ventspils ostas
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
Kurucu turpina “svaidīt” no komandas uz komandu
30 minūtes