Kāpēc daži cilvēki vienmēr dodas palīgā grūtos brīžos saviem draugiem, kamēr citi šādās reizēs vienkārši pazūd? Šie “neīstie” draugi ne tikai neatsaucas uz jūsu lūgumu palīdzēt, bet citkārt pat nostāda jūs neērtās situācijās.

Nesteidzieties vainot viņus nekam nederīgā raksturā, jo astrologi apgalvo, ka nosliece uz šādu uzvedību attiecībā pret draugiem, veidojas zodiakālās zīmes ietekmē.

Pēc astrologu domām, ar šo 3 zodiaka zīmju pārstāvjiem ir jābūt piesardzīgiem, veidojot draudzīgas attiecības:

Jaunava

Jaunavas ir ļoti pretimnākoši un atvērti cilvēki. Viņi arī neskopojas ar komplimentiem. Šīs zodiaka zīmes pārstāvis noteikti priecāsies, ja varēs sastādīt tev kompāniju, lai aizietu kopā uz kādu ballīti vai kino. Taču ar patiesu draudzību viņiem gan ir problēmas. Šodien tu viņam esi tuvs cilvēks, rīt viņš vispār var tevi nepazīt.
Ja tu vēlies būt labās attiecībās ar Jaunavu, turies pieklājīgā attālumā un “neapgrūtini” viņus ar savu klātbūtni.

Vērsis

Vērši patiesībā ļoti mīl paši sevi. Ja tu domā, ka jūsu draudzība var mainīt Vērsi, tu ļoti smagi kļūdies. Cilvēki, kas dzimuši šajā zvaigznājā, gaida, ka tu kļūsi par to cilvēku, kas viņus apbrīnos un atbalstīs. Ja tu neesi gatavs šādām attiecībām, tad nav vērts mēģināt nodibināt ar Vērsi draudzīgas attiecības.

Ūdensvīrs

Pirmajā mirklī varētu likties, ka Ūdensvīri patiesi interesējas par tavu dzīvi. Viņi par tevi vēlas zināt visu. Šāda uzmanība var būt ļoti patīkama. Viņi saviem draugiem bieži jautā, ar ko tu nodarbojies vakar un kādi ir tavi plāni brīvdienām. Taču laika gaitā tas pārvēršas par absolūtu kontroli. Un konfliktsituācijās viņi šo informāciju izmantos pret jums. Vienmēr domā pirms tam, ko stāstīt savam draugam Ūdensvīram.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.