Kokteilis
Dzīvo

Viltus draugi: TOP 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kas ar jums draudzēsies tik ilgi, kamēr viņiem tas būs izdevīgi0

Foto: Pexels

Šiem cilvēkiem raksturīgi ir divi uzvedības modeļi: pirmais – viņi spēj izlikties par draugiem, ja viņiem tas kādā brīdī ir izdevīgi, bet patiesībā viņi pret jums neizjūt ne mazākās simpātijas; otrais – viņi ar jums kopā ir tikai tad, kamēr jums viss ir labi, tiklīdz jums dzīvē iestāsies grūtāki laiki, viņi divreiz nedomājot pagriezīs jums muguru un aizies.

Astrologi izcēluši šīs trīs zodiaka zīmes, kuros apvienojušās rakstura īpašības, kas izraisa šādu uzvedību:

3.vieta: Zivis

Starp Zivīm dažkārt var sastapt cilvēkus, kurus var nosaukt par tādiem, kas ļoti viegli pielāgojas dažādiem apstākļiem. Piemēram, ja vīrietis, kas dzimis šajā zīmē, sapratīs, ka sieviete viņā ir ļoti iemīlējusies – viņš sapratīs, ka tā ir “izdevīga partija” viņam, un var nospēlēt iemīlēšanos pretī, lai arī patiesībā varbūt nemaz neizjūt šīs jūtas pret šo sievieti. Gluži vienkārši viņš saprot, ka ir “izdevīgi” būt tādam vīrietim, kuru sieviete dievina. Taču brīdī, kad šī sieviete vairs nedemonstrēs “apmātību” ar viņu, ļoti iespējams, ka viņš šo sievieti pametīs divreiz nedomājot.
Savukārt sievietes – Zivis ir spējīgs spēlēt mīlošu sievu veiksmīgam vīram, taču tikai līdz brīdim, kamēr viņš būs veiksmīgs. Kad viņam vairs tik ļoti neveiksies darbos un viņš vairs nevarēs apmierināt viņas vēlmes, viņa pametīs viņu.

2. vieta: Jaunava

Saistītie raksti

Jaunavas ir praktiska zodiaka zīme, taču arī lieliski “aprēķinātāji”, kas vienmēr visu izskaitļo vienu soli uz priekšu. Sava izdevīguma dēļ viņi var “draudzēties” ar veiksmīgu kolēģi, kuru klusībā neieredz. Un tikai tik ilgi, kamēr vien šis kolēģis būs nepieciešams.
Kolēģis, visdrīzāk, pat nenojautīs, ka Jaunava ar viņu draudzējas tikai tāpēc, ka viņš ir viņa egoistiskajos “plānos”.

1. vieta: Dvīņi

Lieliski aktieri un izlikšanās meistari, kas ir spējīgi draudzēties pat ar visnīstamākajiem cilvēkiem. Viņiem visa dzīve sastāv no divām kategorijām: izdevīgi vai nav izdevīgi. Ja jūs par nelaimi (nevis laimi) ietilpstat pirmajā viņu kategorijā, Dvīņi centīsies ar jums izrīkoties tā, lai no jums gūtu maksimālu labumu. Taču, ja jūs nepakļausieties tam, viņi jūs pasludinās par ienaidnieku numur viens. Mēģinās arī iedragāt jūsu reputāciju. Galu galā, ja nekas no tā visa neizdosies, izmēģinās atkal “draudzēšanās” taktiku no citas puses.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
5 vienkārši veidi, kā padarīt mājīgu jauno dzīvesvietu
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: iecienītais stilists Aleksandrs Pavlovs nosauc TOP 9 aktuālākās rudens sezonas apavu modes tendences
3 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Viens vārds, kas precīzi raksturo tevi saskaņā ar zodiaka zīmi: kāds tas ir?
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
21. gadsimts vairs nav autoritātes laiks. To nomaina īslaicīgas slavenības. Saruna ar Skaidrīti Lasmani
17 minūtes
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
Olafs Zvejnieks: Privātā kapitāla uzvaras gājiens
24 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānijā kravas mašīnas konteinerā atrasti 39 cilvēku līķi
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Rīgā būvēs pirmo bezoglekļa biroju ēku
19 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Kijevas centrā nograndis spārdziens; ir bojāgājušie
1 stunda